мфему
.docxКалендарний план з математики на березень та квітень поточного року
Дата |
Час доби |
Діяльність вихователя з дітьми протягом дня |
Організована навчальна діяльність |
Четвер 05.03.2015
|
ранок |
Інд. робота з Нікітою – склад чисел 2,3,4. |
Логіко-математичний розвиток. Конструювання. «Будинок для звірят» Тема. Лічба в межах 10. Вимірювання довжини. Пр. зміст: вчити дітей лічити предмети, звуки, рухи; продовжувати вчити вимірювати довжину предметів умовною міркою; закріпити знання про кількісний склад числа з одиниці; формувати вміння слухати педагога відповідно до інструкції. Дид. гра «Відгадай що звучить» |
прогулянка |
Інд. робота з Міленою – дид. гра «Назви наступне» (виявлення рівня знань з математики) |
||
Четвер 12.03.2015 |
ранок |
Дид. гра «Коли це буває?» - орієнтування в часі (розповіді дітей про те, що вони роблять у певні дні тижня, частини доби). |
|
Четвер 19.03.2015 |
ранок |
|
Логіко-математичний розвиток. Тема. «Геометричні фігури. Лічба в межах 10» Мета: вчити порівнювати форму предметів з геом.. фігурами (м’яч, кавун – куля, тарілка – круг); вчити лічити предмети, звуки, рухи. Хід заняття.
|
друга поло вина дня |
Інд. робота з Кирилом з математичного розв’язання прикладів на додавання та віднімання. |
||
Четвер 26.03.2015 |
ранок |
Інд. робота з Артемом та Катею – закріплення днів тижнів. |
Логіко-математичний розвиток. Тема. Величина предметів. Орієнтування у просторі. Дид. гра «Знайди предмет» Пр. зміст: вчити порівнювати предмети за величиною; формувати уявлення про те, що кількість не залежить від величини предметів і відстані між ними; закріпити знання дітей про просторові відношення (ближче, далі); формувати вміння аналізувати пізнавальне завдання. |
прогулянка |
Інд. робота з Веронікою – закріпити кількусну і порядкову лічбу в межах 10. |
||
Четвер 02.04.2015 |
ранок |
|
Логіко-математичний розвиток. Тема. Геометричні фігури. Лічба в межах 10. Пр. зміст: вчити порівнювати форму предметів з геом.. фігурами ((м’яч, кавун – куля, тарілка – круг); вчити лічити предмети, звуки, рухи. Мат-л: демонстраційний – різні за величиною іграшки, геометричні фігури; роздавальний: картки з цифрами, предмети квадратної , трикутної і прямокутної форми.
|
прогулянка |
Інд. робота з Веронікою та Катею – більше-менше. |
||
Четвер 09.04.2015 |
ранок |
|
Логіко-математичний розвиток. Тема. Величина предметів. Орієнтування у просторі. Пр. зміст: вчити порівнювати предмети за величиною; формувати уявлення про те, що кількість не залежить від величини предметів і відстані між ними; закріпити знання дітей про просторові відношення (ближче, далі); формувати вміння аналізувати пізнавальне завдання. Мат-л: демонстраційний: смужки різної довжини, сюжетні іграшки, будиночок; роздавальний: по дві смужки різної довжини, дрібні ігри. |
Четвер 16.04.2015 |
ранок |
|
Логіко-математичний розвиток. Тема. Вимірювання об’єму сипких речовин. Орієнтування в часі. Пр. зміст: продовжувати вчити вимірювати умовною мірою об’єм сипких речовин; формувати вміння орієнтуватися в часі (вчора, сьогодні, завтра); розвивати логічне мислення. Мат-л: демонстраційний – дві банки з крупами; умовні мірки – склянка, столова ложка, чайна ложка, іграшковий заєць і вовк, м’яч, фішка; роздавальний – по дві чашки для кожної дитини, маленька склянка – умовна міра, фішки – кружочки. |