Новая папка_1 / вторник 10.03 / письмо 10.03
.docxДата: 10.03.15
Назва предмету: Письмо
Затверджую:
Тема: Удосконалення навичок письма вивчених букв, слів і речень з цими буквами. Виконання творчих письмових завдань. Письмо в зошиті без друкованої основи
Мета: Вдосконалювати вміння писати вивчені букви, слова і речення із цими буквами; вчити виконувати творчі письмові завдання, писати в зошиті без друкованої основи; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, зіставляти; виховувати культуру письма.
Обладнання: ілюстрації, зошит, зошит з друкованою основою
Хід уроку:
I. Організація класу
1. Повторення правил сидіння за партою під час письма
II. Вправи з письма
1. . Письмо букв Л, У, В, К, М, Р, Я, З, Щ
Учням пропонують навести букви по пунктирах, знайти схожі елементи у поданих буквах.
Вірші про букви
О - Л - Я Десь пропала буква О. Ми шукаємо давно.
Де ж поділася вона?
Не знайдемо до темна. А вона, от чудасія! Всілась букві Л на шию. І від радості сія: — Ось Де Я! Ось де Я!
Л - М
З букви Л для цирку Змайстрували гірку, Щоб катались звірі І жили у мирі. Прибігає тут осел І з'єднав дві букви Л. Вийшла гойдалка, гамак Й буква М. А чи не так?
І - З - В Привітались на шосе Буква І та буква З
Де ж вони? Ну й дивина: З двох з'явилася — одна, їй дали ім'я нове: Стала літера вже В.
2. Письмо слів
Учні списують, диктуючи собі по складах.
3. Виконання завдання зі знаком питання. Гра «Розв'яжи приклади»
- Яка це буква: велика чи мала?
- Із скількох елементів складається?
- Як пишуться ці елементи? (Безвідривно чи з відривом?)
Фізкультхвилинка
4. Гра «Склади слово»
-
Напишіть перші склади назв предметів. Складіть з них слово. (Калина)
Напишіть останні склади назв предметів. Складіть з них слово. (Лисиця)
4. Гра «Слово в слові заховалось»
їжак — їжа, граб — гра, рибак — риба, смак — мак.
5. Списування з дошки рукописних складів з першого прочитання кожного
(-цей, шай-, ков-, -ник, пер-, тре-, напі-, ство-)
6. Творче списування
- Вставте пропущені слова. (Речення подані на дошці друкованим шрифтом.)
Морква росте на . Білочка живе у .
IV. Підсумок уроку
-
Чого навчилися на уроці?
-
Яке завдання сподобалося найбільше?