- •На засіданні кафедри військової підготовки
- •Передмова
- •Заняття №1 Призначення, будова і конструкція панорами пг та гарматного коліматора к-1
- •Заняття №11
- •Основні технічні дані
- •Вимірювач часових інтервалів(вчі)
- •Загальний вид апн-5
- •Будова і робота складових частин виробу ннп-21
- •Р ис. 4 Оптична схема ннп-21
- •Об'єктив
- •Тема №11 Вибухові речовини і порохи
- •Форми горіння порохів
- •Клеймами називають
- •Клейма на підривниках і трубках позначають:
- •Розповідь і пояснення з демонстрацією наочних приладь (класно – групове заняття):
- •3Аняття данним методом можуть проводитися в класі, і ремонтній майстерні, в парку і безпосередньо в машині. Заняття складається з вступної основної і заключної частин.
Розповідь і пояснення з демонстрацією наочних приладь (класно – групове заняття):
3Аняття данним методом можуть проводитися в класі, і ремонтній майстерні, в парку і безпосередньо в машині. Заняття складається з вступної основної і заключної частин.
Вступна частина
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Основна частина
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Заключна частина
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Практичні заняття
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Заняття №2 Проведення занять
Учбове питання №1 Методика проведення заняття
Організаційно – методичні вказівки
Слухачі згідно отриманого матеріалу на попередньому Занятті 1 „Загальні положення щодо проведення занять”, та отриманого завдання готуються до проведення заняття за темою №1 „Прилади наведення артилерійських гармат”.
Питання 1: Призначення і загальна будова ПАБ-2.
Питання 2: Призначення і загальна будова коліматора К-1.
Питання 3: Призначення і загальна будова прицілу ОП-4М.
Готують:
1) матеріальне забезпечення ( місце проведення заняття, плакати, прилади учбові, схеми, керівництва, роздавальний матеріал);
2) складають план-конспект проведення заняття;
3) на занятті викладач призначає керівника заняття, який і розпочинає заняття.
Після проведення ввідної частини заняття слухачем його дії обговорюються, визначаються позитивні та негативні сторони в діях студента, який проводив заняття. При необхідності наступним призначається другий слухач, котрий продовжує проведення заняття, або у разі необхідності починає його с початку. В такому ж порядку відпрацьовуються наступні частини заняття і кожний студент працює у ролі керівника занять.
Вступна частина – 10 хв.
Приймаю рапорт командира взводу.
Перевіряю наявність особового складу, зовнішній вигляд, готовність взводу до заняття.
Проводжу опитування по матеріалу попередньої теми, у вигляді тестів
Доводжу тему і мету заняття.
Основна частина – 65 хв.
Призначаю студента для проведення заняття, який практично проводить ввідну частину
Зразок план – конспекту
для проведення заняття
по дисципліні „Будова і конструкція озброєння”
Затверджую
Командир 1 батр.
Капітан Петров
„ ”____________200__р.
План – конспект
для проведення заняття з технічної підготовки з навідниками першого взводу першої батареї
Навчальна мета: після вивчення теми студенти (слухачі) повинні:
Знати: призначення, будову і конструкцію ПАБ-2А,К-1,ОП-4М
Тема №1: Прилади наведення артилерійських гармат
Заняття 1: Прилади наведення артилерійських гармат
Час: 1 год 20 хв
Учбові питання:
Питання 1: Призначення і загальна будова ПАБ-2.
Питання 2: Призначення і загальна будова коліматора К-1.
Питання 3: Призначення і загальна будова прицілу ОП-4М.
Місце проведення: клас МЧА
7. Матеріальне забезпечення заняття: підручники і навчальні посібники, плакати, учбові прилади озброєння, макети окремих вузлів і механізмів, навчальні кінофільми та діафільми.
Хід заняття:
Навчальне питання, час |
Дії керівника |
Дії тих, кого навчають |
Ввідна частина – 10 хв. |
Перевіряє наявність особового складу. Готовність слухачів до проведення занять. Оголошую тему, мету та питання заняття. |
Слухачі шикуються в трьоширенгочний стрій. Слухають тему та мету занять. По команді показують отримані для занять прибори. |
|
Перевіряє знання та засвоєння питань попереднього заняття. |
Особовий склад відповідає на поставлені питання. |
Основна частина – до 65 хв. |
|
|
Навчальне питання №1: Призначення і загальна будова ПАБ-2. |
оголошує питання, та розпочинає з нагадування призначення приладу, ходить до приладу, розповідає його будову, вказуючи на відповідні елементи на приладі, розповідаючи принцип дії приладу та роботи з ним, наглядно торкається та приводить у дію відповідні механізми. |
Уважно слухають, та необхідний матеріал записують у конспект. |
Навчальне питання №2: Призначення і загальна будова коліматора К-1 |
Оголошує питання, та нагадує призначення приладу, підходить до приладу, розповідає його будову, вказуючи на відповідні елементи на приладі, розповідаючи принцип дії приладу та роботи з ним, наглядно торкається та приводить у дію відповідні механізми. |
Уважно слухають, та необхідний матеріал записують у опорний конспект. |
Навчальне питання №3: Призначення і загальна будова прицілу ОП-4М |
Оголошує питання, та нагадує призначення приладу, підходить до приладу, розповідає його будову, вказуючи на відповідні елементи на приладі, розповідаючи принцип дії приладу та роботи з ним, наглядно торкається та приводить у дію відповідні механізми. |
Уважно слухають, та необхідний матеріал записують у опорний конспект. |
Заключна частина – до 5 хв. |
Робить висновки по заняттю, та перевіряє засвоєння матеріалу, викладеного на занятті, викликаючи будь-кого, та задаючи йому питання, відповідаю на питання слухачів. |
Викликані слухачі відповідають на задані питання повною чіткою відповіддю інші уважно слухають, доповнюють та виправляють помилки. Задають питання, уточнюють незасвоєне. |
|
Прощається з особовим складом та оголошує перерву. |
Прощаються з викладачем та йдуть на перерву. |
Керівник заняття
Студент_________________________ Підпис_________