1 Розрахунок вартості виробничих фондів
1.1 Розрахунок вартості основних виробничих засобів 3 групи
1.1.1 Обсяг споруд приміщення Vсп, м3 , розраховується за формулою
Vсп = Fсп * h; (1) де Fсп– 56 м ,- площа приміщення, м2;[завдання]
h = 5 м - висота приміщення.;[8]
Vсп = 56 * 5=280 м3
1.1.2 Вартість приміщення Впр, грн., розраховуються за формулою
Впр = Цзд * Vсп; (2)
де Цзд = 365,2 грн - вартість 1 м3 приміщення для відділень і ділянок;[8]
Впр=365,2 * 280=102256 грн
1.1.3 Вартість споруд Всп , грн., розраховується за формулою
Всп= Цсп * Vсп; (3)
де Цсп = 39,76 грн - вартість 1 м3 споруджень сантехники, пром. Проводки;[8]
Всп = 39,76 * 280=11130 грн
1.1.4 Вартість передавальних пристроїв Впп , грн., розраховується за формулою
Впп =(Впр + Всп) * Кпо3; (4)
де Кпо 3 = 0,15 - коефіцієнт, що враховує вартість передавальних пристроїв у 000000000000000загальній вартості основних засобів 3 групи;[8]
Впп = (102256 + 11130)*0,15=17007,9 грн
1.1.5 Загальна вартість основних виробничих засобів 3 групи Взаг3, грн., розраховується за формулою
Взаг3= Впр + Всп + Впп; (5)
Взаг3=102256 + 11130 + 17007,9= 130393,9 грн
1.2 Розрахунок вартості основних виробничих засобів 4 групи
1.2.1 Загальна вартість машин та устаткування Вму4, грн., розраховується за формулою
Вму4 = Взаг3 * Кму; (6)
де Кму = 0,25 - коефіцієнт, що враховує питому вагу машин та устаткування 000000000000000в загальній вартості виробничих засобів;[8]
Вму4 = 130393,9 * 0,43=56069,38 грн
1.3 Розрахунок вартості основних виробничих засобів 6 групи
1.3.1 Загальна вартість інструментів, приладів, інвентаря Віпі6, грн., розраховується за формулою
Віпі6 = Вму4 * Кімі; (7)
де Кіпі = 0,25 - коефіцієнт, що враховує питому вагу устаткування в 000000000000000загальній вартості виробничих засобів;[8]
Віпі6 = 56069,38 * 0,28=15699,43 грн
1.4 Розрахунок вартості основних виробничих засобів 9 групи
1.4.1 Загальна вартість інших основних засобів Віз9, грн., розраховується за формулою
Віз9 = (Взаг3 + Вму4 + Віпі6 )* Кі; (8)
де Кі = 0,05 - коефіцієнт, що враховує питому вагу інших засобів в загальній 0000000000000вартості виробничих засобів;[8]
Віз9 =(130393,9 + 56069,38 +15699,43) * 0,14=
= 28302,78
1.5 Розрахунок загальної вартості основних виробничих засобів
1.5.1 Загальна вартість основних виробничих засобів Восн, грн., розраховується за формулою
Восн = Взаг3 + Вму4 + Віпі6 + Віз;9 (9)
Восн = 130393,9 + 56069,38 + 15699,43 + 28302,78=
= 230465,47 грн