- •1. Архітектурно-будівельна частина
- •1.1.Вихідні дані для проектування.
- •1.2. Генеральний план
- •1.2.1.Техніко-економічні показники за генпланом
- •1.3.Об’ємно-планувальне рішення
- •1.3.1.Техніко-економічні показники по будівлі
- •1.4.Архітектурно-конструктивне рішення
- •Характеристика конструктивної схеми
- •Фундаменти
- •Перемички
- •1.4.5 Плити перекриття та покриття
- •1.4.6 Сходинкові марші та майданчики, внутрішньоквартирні сходи
- •1.4.7. Перегородки
- •1.4.8 Вікна, двері, вітражі
- •1.4.9 Козирьок і крильце входу
- •1.4.10. Плити лоджій та балконів
- •1.4.11. Покрівля і водовідвід
- •1.4.12. Підлоги
- •Зовнішнє та внутрішнє оздоблення
- •Інженерне обладнання будівлі
- •Специфікація елементів по будівлі
- •2. Розрахунково – конструктивна частина
- •2.1. Розрахунок панелі перекриття
- •Визначення навантажень і зусиль
- •Підбір перерізу
- •Розрахунок по міцності нормальних перерізів
- •Розрахунок по міцності косих перерізів
- •Обчислення прогинів
- •Перевірка панелі на монтажні навантаження
- •Організаційно-будівельна частина
- •3.1. Технологічна карта
- •Галузь застосування
- •Г) Вказівки по технології будівельного процесу
- •Д) Схема операційного контролю якості робіт.
- •Е) Вказівки з техніки безпеки.
- •Ж) Визначення техніко-економічних показників
- •3.2.2. Вибір методів виконання робіт та вказівки до технологічного процесу
- •3.2.3.Визначення трудовитрат, витрат машинного часу і потреби в основних будівельних конструкціях, виробах та матеріалах.
- •3.2.4. Технологічні розрахунки
- •3.2.5. Охорона праці і техніка безпеки при виконанні робіт
- •3.2.6. Визначення техніко-економічних показників
- •3.3 Будівельний генеральний план
- •3.3.1.Загальні положення
- •3.3.2. Розрахунок тимчасових будівель
- •Розрахунок тимчасових будівель
- •3.3.5. Техніка безпеки, протипожежні заходи та охорона навколишнього середовища
- •3.3.6. Розрахунок техніко-економічних показників
2. Розрахунково – конструктивна частина
2.1. Розрахунок панелі перекриття
Розраховуємо сбірні залізобетонні конструкції міжповерхового перекриття будинку при слідуючих данних:
Довжина панелі L=9 м;
Ширина панелі b=1,5 м;
Висота панелі h=0,22 м.
Визначення навантажень і зусиль
Вид навантаження |
Нормативне навантаження, Н/м2 |
Коефіцієнт надійності за навантаженням |
Розрахункове навантаження, Н/м2 |
Постійна: від паркетної підлоги, t=0,02м, ρ=800 кг/м3 від шлакобетонного шару, t=0,065м, ρ=1600 кг/м3 від пінобетонної ізоляційної плити товщиною 110мм, t=0,06м, ρ=500 кг/м3 від залізобетонної панелі товщини 220мм, t=0,22м, ρ=2500 кг/м3
|
160
1040
300
2750 |
1,1
1,2
1,2
1,1 |
176
1249
360
3025 |
В с ь о г о:
тимчасова довготривала |
gn=4250
2800 1200 |
1,3 1,3 |
g=4810
3640 1560 |
В с ь о г о: Повне навантаження: постійна і довготривала короткочасна |
gn=4000
5450 2800 |
-
- - |
g=5200
6370 3640 |
В с ь о г о: |
gn+pn=8250 |
- |
g+n=10010 |
На 1 м довжини панелі шириною 150 см діють наступні навантаження, Н/м:
Короткочасна нормативна:
pn=2800 · 1,5 = 4200 Н/м
Короткочасна розрахункова:
p=3640 · 1,5 =5460 Н/м
Постійна і довготривала нормативна:
qn=5450 · 1,5 =8175 Н/м
Постійна і довготривала розрахункова:
q=63710 · 1,5 =9555 Н/м
Всього нормативна:
pn+qn=4200+8175=12375 Н/м
Всього розрахункова:
p+q=5460+9555=15015 Н/м
Розрахунковий згинаючий момент від повного навантаження:
= =139611,4 Н·м
Розрахунковий згинаючий момент від повної нормативного навантаження, при =1:
= =115064,3 Н·м
Розрахунковий згинаючий момент від нормативного постійного і дорготривалого навантаження:
= =76027,5 Н·м
Розрахунковий згинаючий момент від нормативного короткочасного навантаження:
= =39060 Н·м
Максимальна поперечна сила на опорі від розрахункового навантаження:
= =63119,3 H
Поперечна сила від нормативного навантаження:
= =52021,4 Н;
= =34365,6 Н
Підбір перерізу
Для виготовлення збірної панелі приймаємо:
Бетон класу В35,
Еb=34,5 · 104 МПа,
Rb=19,5 МПа,
Rbt=1,3 МПа,
=0,9,
повздовжню арматуру – із сталі класу А-II, Rs=280 МПа,
поперечну арматуру – із сталі класуA-I, Rs=225 МПа і Rsw=175 МПа;
армування – зварювальними сітками і каркасами:
зварювальні сітки в верхній і нижній полицях панелі – з проволоки класу Вр-I, Rs=365 МПа при d=4 мм.
Панель розраховуємо як балку прямокутного перерізу з заданими розмірами b×h=150×22 см (де b – номынальна ширина, h – висота панелі). Проектуэмо панель семипустотною. В розрахунку поперечний переріз пустотної панелі приводиться до еквівалентного двутаврового перерізу. Площа круглих пустот замінюється прямокутними тієї ж площі і того ж моменту інерції.
см
см;
приведена товщина ребер b=147-7·14,3=46,9 см (розрахункова ширина зжатої полиці см).