- •Заняття 18
- •Хід заняття:
- •2.Введення у мовне середовище.
- •3. До кожного слова підберіть переклад з колонки напроти:
- •4. Доповніть словосполучення відповідними словами з рамки:
- •5. Перекладіть слова англійською:
- •6. Прочитайте незнайомі слова, користуючись транскрипцією
- •Введення нової лексики по темі: прочитати та запам’ятати нові слова.
- •8. Прочитати першу частину тексту
- •9. Знайдіть у тексті відповіді на запитання
- •Граматична частина.
- •11. Підведення підсумків
- •12.Домашнє завдання:
- •Заняття 19
- •Хід заняття:
- •1.Організаційний момент. (дата, чергові, відсутні, повідомлення теми та мети заняття)
- •2.Введення у мовне середовище.
- •3. До кожного слова підберіть переклад з колонки напроти (усно, диктант):
- •Написати слова, які мають транскрипцію:
- •Прочитати другу частину тексту. Знайти у тексті синоніми до слів:
- •Дайте відповіді на запитання:
- •Викресліть зайве слово або фразу у кожному рядку
- •9. Розмістити слова з рамочки у 3 семантичні блоки
- •10.Граматична частина.
- •11. Підведення підсумків
- •12.Домашнє завдання:
11. Підведення підсумків
12.Домашнє завдання:
Вивчити слова , підготуватися до диктанту.
Перекласти текст та вивчити відповіді на питання.
Виконати граматичну вправу 1 (6-10)
Заняття 19
Лексична тема: «Інститути та технікуми залізничного транспорту» (частина 2)
Граматична тема: «Повторення граматичних часів дієслова”
Вид заняття: лекція-семінар
Тип заняття: комбінований (ознайомлення з новим лексичним та граматичним матеріалом з теми.)
Мета: надати студентам іншомовну інформацію з теми, вправлянням закріпити навички володіння новою лексикою по темі, надати необхідний граматичний матеріал; спонукати до іншомовного мовлення шляхом постановки запитань, виконання вправ, таким чином розвиваючи навички мовлення, практикувати навички читання і розуміння іншомовного тексту; розвивати логічне мислення, вміння висловлювати свою думку, сприяючи розширенню професійних знань, виховувати почуття необхідності вивчення іноземної мови для майбутньої професії.
Обладнання: роздатковий матеріал
Література: С.П.Сафронова “Підручник з англійської мови для студентів транспортних технікумів”.
Хід заняття:
1.Організаційний момент. (дата, чергові, відсутні, повідомлення теми та мети заняття)
2.Введення у мовне середовище.
Правильно прочитайте слова
Average, advantageous, diverge, quality, longitudinal, homogeneity, trough, anchorage, fasten, light, illuminate, identical, apparatus, warning, pass, install, frequent, Purpose , whose ; warrant ; arrangement.
Courses, engineer, right, technical, higher, speciality , privileges , grant, throughout, entire, thoroughly, priority, curriculum, diverse.
Research, specialized, facilities, aids, scientific, library, physical, successfully, linen.
3. До кожного слова підберіть переклад з колонки напроти (усно, диктант):
To be well-provided – а.обладнати
study and research laboratories – b.медичне лікування
to equip – c. доступний, що є в наявності
up-to-date facilities – d.оздоровчі кемпінги
aids – e.безкоштовно
to develop – f.бути добре забезпеченим
to introduce – g.читальна зала
free of charge – h.творча наукова та технічна діяльність
a reading hall – i.гуртожиток
a swimming pool – j.навчальні та дослідницькі лабораторії
available – k.залізничний квиток
medical servicing – l.аптека;
health promotion camps – m.постільна білизна
dispensary – n.cучасне обладнання (засоби обслуговування)
stipend – o.медичне обслуговування
creative scientific and technical activity – p.вводити
hostel –; q.басейн
bed linen –; r.розробляти;
railway ticket – s.стипендія;
medical treatment –. t.навчальні посібники