Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 48) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did we do at the lesson today? What did you practise to speak about? What task did you like most?

УРОК 37 (5)

Підтема Світ навколо тебе.

Мета: Подати та активізувати нові ЛО.

Активізувати граматичний матеріал: числівники, прийменники. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, обладнання для гри (НО) (див. матеріал для копіювання), фішки.

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вірш «How Are You, My Dear Cousin Sue?».

Учні хором розповідають вірш.

Aim

Check on Homework

Warming up

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson you’ll remember the topic «Seasons and Weather» and practise in counting and saying where people and things are.

3.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 48).

Учні по черзі читають назви весняних місяців.

2)РЗ, впр. 2 (с. 48).

Учні по черзі читають запитання і відповіді на них. Учитель перевіряє правильність виконання завдань.

4.Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення вірша. Впр. 1 (с. 70).

Учні по черзі (за бажанням) розповідають вірш.

122

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

2)Гра «Don’t Say Four».

Кожному учню видається по одній фішці. Далі слід по черзі рахувати, але, дійшовши до числа із цифрою «4», сказати замість нього слово «stop». Хто зробить помилку, втрачає свою фішку. Виграє той, хто збереже свою фішку.

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 72).

T: Look at the pictures on page 72. What can we see? We can see numbers. Let’s count together.

2)Впр. 2 (с. 72).

Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнків вправи за поданим зразком та відповідають.

3)Впр. 3 (с. 72).

Учні в парах читають діалоги за ролями.

4)Впр. 4 (с. 72).

Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнків вправи за поданим зразком.

5)Гра «Цифрове лото».

Лото складається з карток-фішок (1—20) та ігрових полів (НО). Фішок повинно бути стільки, скільки чисел на ігрових полях. Кожен учень отримує по ігровому полю. Учитель або ведучий — фішки з цифрами. Ведучий називає цифру англійською мовою, гравець, якщо має на ігровому полі названу цифру, закриває її чистим аркушем паперу. Виграє той, хто швидко і правильно закриє всі цифри.

НО:

Ігрове поле 1

 

 

 

 

 

18

15

8

9

2

 

 

 

 

 

 

 

Ігрове поле 2

 

 

 

 

 

17

19

4

11

5

 

 

 

 

 

 

 

Ігрове поле 3

 

 

 

 

 

7

1

16

13

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.e-ranok.com.ua 123

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

 

 

 

 

 

Продовження завдання

 

Ігрове поле 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

9

4

18

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігрове поле 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

11

7

2

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігрове поле 6

 

 

 

 

 

 

14

8

3

19

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігрове поле 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

10

4

15

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігрове поле 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

7

18

5

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігрове поле 9

 

 

 

 

 

 

12

11

6

17

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

124

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

Song

Grammar

Praсtice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Закінчення завдання

 

Ігрове поле 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

13

 

 

20

 

 

2

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Картки-фішки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

3

4

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

5

 

 

6

 

 

7

 

 

8

 

 

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

12

 

 

13

 

 

14

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

17

 

 

18

 

 

19

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Вивчення пісні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учитель пише на дошці цифри у такий спосіб:

 

 

 

 

 

 

 

1

2

 

3

4

5

6

7

8

 

 

 

 

9

10

 

11

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

14

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

17

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні переписують їх у зошити.

I CAN COUNT THE CHILDREN IN THE CLASS

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

19, 20 children in the class.

I can count the children in the class, I can count the children in the class, I can count the boys,

I can count the girls,

I can count the children in the class.

Учитель презентує слова пісні, указуючи на цифри, які називає.

Учні слухають пісню і повторюють слова за вчителем, потім хором співають.

3.Відпрацювання граматичного матеріалу.

1)Пояснення вчителя.

Учитель бере олівець і кладе його на парту.

T: The pencil is on the desk.

Учитель кладе олівець у книгу.

T: The pencil is in the book.

Учитель кладе олівець під книгу.

T: The pencil is under the book.

Учитель тримає олівець над партою.

T: The pencil is over the desk.

www.e-ranok.com.ua 125

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]