- •Розділ. Що собою являє агент с організації туризму.
- •Должностные обязанности
- •Ответственность.
- •Розділ. Технології розробки туру.
- •Глава I. Теоретичні основи туроперейтінга.
- •Основні поняття туроперейтінга.
- •Тур: поняття, структура і види.
- •Етапи розробки турів
- •Розділ. Практична робота. Задача і порахувать тур на 5 городов.
- •Создать тур по городам.
Розділ. Практична робота. Задача і порахувать тур на 5 городов.
Задача расчот тура : Київ – Канів - Черкаси – Умань – Київ.
Колічество человек:25.
Послуги тур фірми:27%.
Агентський прибуток:42%.
Канів: 3 дня, 2 ночі. ;Проживання: 13$ ;Харчування: 8$ ;Екскурсії: 6$.
Черкаси: 4 дня, 3 ночі. Проживання: 23$ ;Харчування: 18$ ;Екскурсії: 13$.
Умань: 5 дня, 4 ночі. Проживання 33$ ;Харчування: 28$ ;Екскурсії: 23$.
Переїзд: Київ – Канів – 14$; Канів - Черкаси – 23$; Черкаси – Умань – 32$; Умань – Київ – 41$.
Розв’язання задачі:
Канів: 13*2*25=650$ - Проживання;
8*3*25=600$ - Харчування;
6*25=150$ - Екскурсії.
Черкаси: 23*3*25=1725$ - Проживання;
18*4*25=1800$ - Харчування;
13*25=325$ - Екскурсії.
Умань: 33*4*25=3300$ - Проживання;
28*5*25=3500$ - Харчування;
23*25=575$ - Екскурсії.
Переїзд: Київ – Канів – 14*25=350$; Канів - Черкаси – 23*25=575$; Черкаси – Умань – 32*25= =800$; Умань – Київ – 41*25=1025$;
Собівартість: 650+600+150+1725+1800+325+3300+3500+575+350+575+800+1025=15375$;
Послуги тур фірми: 27%=15375/100*27=4151,25$.
Агентський прибуток: 42%=(15375+4151,25)/100*42=8201,02$.
Загальна вартість: 15375+4151,25+8201,02=27727,27$.
На 1 особу: 27727,27/100=277,27$.
Создать тур по городам.
Група 215