Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
курсова нати.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
02.06.2015
Размер:
162.82 Кб
Скачать

Ігрові дії

Вибирали за допомогою кубика країну, по якій подорожували. Також вибирали вид транспорту (автомобіль, корабель, літак, собача упряжка). Потім кидали кубик і, відповідно до кількості очок, рухалися фішкою – транспортом до фінішу по карті.

У грі брало участь 3 дітей. У кожного була своя фішка – транспорт. Вигравав той, хто приходив на фініш першим. Гра починалась з цифри 1. Якщо випадало 6 очок, гравець отримував право повторного ходу (1 раз).

Діти сідали навколо столу, на якому розміщувалася карта подорожі, фішки шикувалися на старті.

Спочатку вибирали за допомогою кубика країну, по якій потім мандрували. Дитина кидала кубик і рухалася на отриману кількість очок вперед, виконуючи завдання, яке могла отримати в ході гри.

2.3. Додатки

Додаток А

  1. Азаранська Інна

  2. Власюк Захар

  3. Воят Віталій

  4. Гриб Олексій

  5. Дзюбенко Сергій

  6. Дячук Влад

  7. Калимчук Аліна

  8. Керун Ганна

  9. Кутик Павло

  10. Малярчук Слава

  11. Нагорний Назар

  12. Павлюк Влад

  13. Рищук Софія

  14. Рушкова Ольга

  15. Савчук Андрій

  16. Семенюк Галина

  17. Скурту Олексій

  18. Тарасенко Олена

  19. Тімраз Галина

  20. Ткай Катерина

  21. Хомич Валентина

  22. Цикун Влад

  23. Чубаєвська Софія

  24. Швая Вікторія

Додаток Б

Заняття 1.

Тема: "Найхолодніші місця на землі".

Мета: ознайомити дітей з найхолоднішими місцями – Антарктидою та Арктикою; розширити знання дітей про народи, які проживають на даних континентах, ознайомити з тваринами та рослинами, їхніми пристосуваннями до навколишнього середовища, характерними кліматичними умовами та явищами; ввести до словника слова: Арктика, Антарктида, чукча, ескімос, нарти, упряжка, іглу; розвивати логічне мислення; виховувати толерантне ставлення до інших народів.

Матеріал: ілюстрації "Тваринний та рослинний світ Арктики і Антарктиди"

Хід заняття

  1. Прихід ведмедика Умки та його розповідь.

  2. Розгляд розміщення Антарктиди та Арктики на глобусі, карті.

  3. Бесіда:

  • Характерні особливості клімату (температура найвища – 10°С, найнижча – 90°С, півроку – день, півроку – ніч, полярне сяйво).

  • Населення: чукчі, ескімоси.

  • Житло: іглу.

  • Транспорт: олені, собачі упряжки, снігоходи, лижі.

  • Тварини: білий ведмідь, пінгвіни, тюлені, моржі, полярні олені, полярна сова тощо.

  • Рослини: лишайники, ягель тощо.

4.Перегляд діафільму "Умка".

5.Аналіз, підсумок.

Заняття 2.

Тема: "Знайомство з Європою".

Мета: ознайомити дітей з країнами, які розташовані на європейському континенті, з культурою, традиціями та звичаями народів цих країн; ввести в словник слова: Європа, Ейфелева вежа, Пізанська вежа; розвивати допитливість; Виховувати толерантне ставлення до народів європейських країн.

Матеріал: ілюстрації "Тваринний та рослинний світ Європи".

Хід заняття

1. Організація та зацікавлення дітей.

2.Гра - подорож"Країни Європи"

  • Населення, національності.

  • Клімат.

  • Рослинний та тваринний світ.

  • Визначні місця.

  • Звичаї та традиції.

3.Малювання на тему "Подорож Європою".

4.Аналіз,підсумок.