Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
календарний 2п.docx
Скачиваний:
4
Добавлен:
31.08.2019
Размер:
261.66 Кб
Скачать

03.01.2012р.

План-конспект заняття Група № 9; 10

Тема: Повторення пройденого матеріалу.

Мета: Формувати вміння орієнтуватися у просторі під час виконання різних видів музично-ритмічних рухів, формувати вміння починати рухатись на початок музичної фрази. Набуття дітьми системи танцювальних навичок, а також творчих умінь успішного їх застосування як у хореографічній діяльності, так і у музичній, фізкультурній, у повсякденному особистому житті.

Обладнання: CD програвач, CD диск з потрібною музикою, м’яка іграшка.

Хід уроку

Привітання. Уклін.

Розминка

1.Рort de bras для рук – «м’ячик».

2.Вірш «Буратіно потягнувся».

3. Ходьба по колу:

  • марширування;

  • з носочка;

  • на півпальцях;

  • з високим підніманням стегна;

  • підскік;

  • галоп по колу (лицем у центр кола та спиною).

4.На середині залу:

  • нахили голови вправо, вліво, вверх, вниз;

  • розминка рук;

5. Гра «Потяг». Музичний супровід у розмірі 2/4. Вихідне положення: діти стають у одну лінію. Обидві руки кладуть на плечі дитині , яка стоїть попереду. Починається музика і діти починають рухатись по залу «змійкою», імітуючи при цьому рухи та звуки потяга (паротяга).

Основна частина

1.Напіврисідання по шостій позиції.

2.Срибки по шостій позиції – «зайчик».

3.Стрибки по четвертям.

4.Pique на рівні IV позиції.

5.Pique на рівні IІ позиції.

6. Гра «Намистинки». Музичний супровід у розмірі 2/4. Діти стають у дві лінії, і кожний із дітей має запам’ятати своє місце. Коли починається музика діти починають хаотично рухатись по залу, коли музика зупиняється діти повинні стати на свої місця.

7. Забава «Мир-миром».

Заключна частина

Вправи на підлозі:

1. Складочка – «крокодил»

2. «Велосипед»

3. «Ножиці»

4. «Метелик»

5. Прогинання і вигинання корпусу – «кішка».

6. «Павучок»

7. Вправи на відновлення дихання.

Прощання. Уклін. Вихід із залу.

03.01.2012р.

План-конспект заняття Групи № 13

Тема: Повторення пройденого матеріалу.

Мета: Формувати вміння орієнтуватися у просторі під час виконання різних видів музично-ритмічних рухів, формувати вміння починати рухатись на початок музичної фрази. Набуття дітьми системи танцювальних навичок, а також творчих умінь успішного їх застосування як у хореографічній діяльності, так і у музичній, фізкультурній, у повсякденному особистому житті.

Обладнання: CD програвач, CD диск з потрібною музикою.

Хід уроку

Привітання. Уклін.

Розминка

1.Рort de bras для рук – «м’ячик».

2.Вірш «Буратіно потягнувся».

3. Ходьба по колу:

  • марширування;

  • з носочка;

  • на півпальцях;

  • з високим підніманням стегна;

  • підскік;

  • галоп по колу (лицем у центр кола та спиною).

4.На середині залу:

  • нахили голови вправо, вліво, вверх, вниз;

  • розминка рук;

5. Гра «Потяг». Музичний супровід у розмірі 2/4. Вихідне положення: діти стають у одну лінію. Обидві руки кладуть на плечі дитині , яка стоїть попереду. Починається музика і діти починають рухатись по залу «змійкою», імітуючи при цьому рухи та звуки потяга (паротяга).

Основна частина

1.Класичний екзерсис:

- Рort de bras для рук у характері класичного танцю.

- Demi plie по І позиції.

- Demi plie по ІІ позиції.

- Releve.

- Поворот на півпальцях.

- Стрибки по шостій позиції.

2. Гра «Намистинки». Музичний супровід у розмірі 2/4. Діти стають у дві лінії, і кожний із дітей має запам’ятати своє місце. Коли починається музика діти починають хаотично рухатись по залу, коли музика зупиняється діти повинні стати на свої місця.

3. Забава «Мир-миром».

Заключна частина

Вправи на підлозі:

Вправи на підлозі:

1. Складочка – «крокодил»

2. «Велосипед»

3. «Ножиці»

4. «Метелик»

5. Прогинання і вигинання корпусу – «кішка».

6. «Павучок»

7. Вправи на відновлення дихання.

Прощання. Уклін. Вихід із залу.

04.01.2012р.