Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
календарний 2п.docx
Скачиваний:
4
Добавлен:
31.08.2019
Размер:
261.66 Кб
Скачать

План-конспект заняття Група №10

Тема: Повторення пройденого матеріалу.

Мета: Формувати вміння орієнтуватися у просторі під час виконання різних видів музично-ритмічних рухів, формувати вміння починати рухатись на початок музичної фрази. Набуття дітьми системи танцювальних навичок, а також творчих умінь успішного їх застосування як у хореографічній діяльності, так і у музичній, фізкультурній, у повсякденному особистому житті.

Обладнання: CD програвач, CD диск з потрібною музикою, м’яка іграшка.

Хід уроку

Привітання. Уклін.

Розминка

1.Рort de bras для рук – «м’ячик».

2.Вірш «Буратіно потягнувся».

3. Ходьба по колу:

  • марширування;

  • з носочка;

  • на півпальцях;

  • з високим підніманням стегна;

  • підскік;

  • галоп по колу (лицем у центр кола та спиною).

4.На середині залу:

  • нахили голови вправо, вліво, вверх, вниз;

  • розминка рук;

5. Гра «Потяг». Музичний супровід у розмірі 2/4. Вихідне положення: діти стають у одну лінію. Обидві руки кладуть на плечі дитині , яка стоїть попереду. Починається музика і діти починають рухатись по залу «змійкою», імітуючи при цьому рухи та звуки потяга (паротяга).

Основна частина

1.Напіврисідання по шостій позиції.

2.Срибки по шостій позиції – «зайчик».

3.Стрибки по четвертям.

4.Pique на рівні IV позиції.

5.Pique на рівні IІ позиції.

6. Гра «Намистинки». Музичний супровід у розмірі 2/4. Діти стають у дві лінії, і кожний із дітей має запам’ятати своє місце. Коли починається музика діти починають хаотично рухатись по залу, коли музика зупиняється діти повинні стати на свої місця.

7. Забава «Мир-миром».

Заключна частина

Вправи на підлозі:

1. Складочка – «крокодил»

2. «Велосипед»

3. «Ножиці»

4. «Метелик»

5. Прогинання і вигинання корпусу – «кішка».

6. «Павучок»

7. Вправи на відновлення дихання.

Прощання. Уклін. Вихід із залу.

10.01.2012р.

План-конспект заняття Група № 9; 10

Тема: Вивчення укліну.

Мета: Формувати вміння орієнтуватися у просторі під час виконання різних видів музично-ритмічних рухів, формувати вміння починати рухатись на початок музичної фрази. Набуття дітьми системи танцювальних навичок, а також творчих умінь успішного їх застосування як у хореографічній діяльності, так і у музичній, фізкультурній, у повсякденному особистому житті.

Обладнання: CD програвач, CD диск з потрібною музикою, м’яка іграшка.

Хід уроку

Привітання. Уклін.

Розминка

1.Рort de bras для рук – «м’ячик».

2.Вірш «Буратіно потягнувся».

3. Ходьба по колу:

  • марширування;

  • з носочка;

  • на півпальцях;

  • з високим підніманням стегна;

  • підскік;

  • галоп по колу (лицем у центр кола та спиною).

4.На середині залу:

  • нахили голови вправо, вліво, вверх, вниз;

  • розминка рук;

5. Гра «Потяг». Музичний супровід у розмірі 2/4. Вихідне положення: діти стають у одну лінію. Обидві руки кладуть на плечі дитині , яка стоїть попереду. Починається музика і діти починають рухатись по залу «змійкою», імітуючи при цьому рухи та звуки потяга (паротяга).

Основна частина

1.Напіврисідання по шостій позиції.

2.Срибки по шостій позиції – «зайчик».

3.Стрибки по четвертям.

4.Pique на рівні IV позиції.

5.Pique на рівні IІ позиції.

6. Гра «Намистинки». Музичний супровід у розмірі 2/4. Діти стають у дві лінії, і кожний із дітей має запам’ятати своє місце. Коли починається музика діти починають хаотично рухатись по залу, коли музика зупиняється діти повинні стати на свої місця.

7. Вивчення укліну.

Заключна частина

Вправи на підлозі:

1. Складочка – «крокодил»

2. «Велосипед»

3. «Ножиці»

4. «Метелик»

5. Прогинання і вигинання корпусу – «кішка».

6. «Павучок»

7. Вправи на відновлення дихання.

Прощання. Уклін. Вихід із залу.

10.01.2012р.