- •Екзаменаційне завдання 1
- •Екзаменаційне завдання 2
- •Екзаменаційне завдання 3
- •Екзаменаційне завдання 5
- •Екзаменаційне завдання 6
- •Екзаменаційне завдання 7
- •Екзаменаційне завдання 8
- •Екзаменаційне завдання 10
- •Екзаменаційне завдання 12
- •Екзаменаційне завдання 13
- •Екзаменаційне завдання 14
- •Екзаменаційне завдання 15
- •Екзаменаційне завдання 16
Екзаменаційне завдання 10
Задача2.1
1) Доходы семьи= Дох мужа+Дох жены= 10800+7800=18600грн
2)ССД за месяц=18600/6=3100грн
3)Доход чел в месс=3100/4=775>744 -20%
4) Субсидия на жку=Цжку- (15(20)%*ССД/100%)
Субсидия ЖКХ= 495 – (20%*3100/100%)= -125грн(если 15%- тогда 30)
5) нет субсидии посную сумму(Выплата после субсидии=515-30=485грн.)
Вывод:Размер субсидии на ЖКУ, которую необходимо предоставить собственнику жилья в месяц составляет 0грн. Сумма средств которую должен выплатить собственник жилья после выплаты ему субсидии 515грн.
Задача2.2
Показник |
Образ.всього |
в т.ч.І |
в т.ч.ІІ |
в т.ч. ІІІ |
в т.ч. ІV |
1.Загал.необхід в преподах |
69419 |
10800 |
17206 |
23106 |
18307 |
2.наявністьпрепод на н.г |
85150 |
13080 |
19850 |
29550 |
22670 |
3.приріст”+”(збиток”-”) в звіт періоді(1-2) |
-15731 |
-2280 |
-2644 |
-6444 |
-4363 |
4.Вибуття |
2410 |
260 |
640 |
950 |
560 |
5.надлишок”-” або додат не обхід „+”(3+4) |
-13321 |
-2020 |
-2004 |
-5494 |
-3803 |
Загал.необхід.=кіл-сть студ/норматив студ.
Кіл-ть ст..в расчет період.=кіл-ть ст. Баз*іст
І 180000*0,9=162000 норм.15
ІІ 300000*0,975=292500 17
ІІІ 502300*0,92=462116 20
ІV 385400*0,95=366130 20
В-вок: в расчет году в сфере образования очікуется надлишок викладачів в кіл-сті 13321чол, в т.ч. внаслідок скорочення студен і збільшеня норматива в гр. І -2020, ІІ-2004, ІІІ – 5494, ІV -3803.
Екзаменаційне завдання 11
Задача2.1 1)С/с пром.=Зм+Земм+Зз/п с начисл. = 35+64+71=170грн.т
2)С/с=С/спром+Зпроч=170+170*0,2=204грн.т
3) Норма приб ед=Рентаб*С/с= 204*0,25=51грн.т
4) Црын=Себест ед+Норма приб= 204+51=255грн.т, Цотп= 200грн.т
5)Qдот=50%*Qпроиз=50%*120млн= 60млн т
6)Д(ед)= Цр-Цотп=255-200=55грн.
7)∑Дгод=Д(ед)* Qдот=55*60=3300млн грн.
8)dд= Д(ед)/Цр*100=55/255*100=21,57%
В-ок: внаслідок втручання држав.в процес ціноутворення вугільної промисловості має бути передбачена дотація з центр бюджета у розмірі 3300млн грн., при цьому питома вага дотацій у реальній ціні складе 21,57%
Задача2.2 1)ЧНПб=ЧНП произ сф б+ ЧНПнепр сф б=366,5 млрд. грн. ЧНП произ сф б (366,5-91,7=274,8)= 274,8/366,5=74,98%, ЧНПнепр сф б= 91,7/366,5=25,02%
2)ВНП б.г.=ЧНП +амортиз=366,5+61,5=428млрд грн
3)ЧНП расч пер пр сф= ЧНП б пер пр сф*число рабочих*производ труда= 274,8*0,85*1,05=245,3 млрд грн
4)Амортизац= 61,5*1,1=67,7 млрд грн
5)ЧНП общ (х)-100%
ЧНП пр сф (245,3) – 69,98%
ЧНП общ=245,3*100/69,98=350,5 млрд грн
ЧНП непр сф=350,5-245,3=105,2 млрд грн
ВНПрасч пер= ЧНП+ аморт= 350,5+67,7=418,2млрд грн
Темп роста ВНП= расч пер/базисн пер= 418,2/428=0,9771 или 97,71%
Вывод: Объем ВНП в расч пер составит 418,2 млрд грн.,а ВНП в расч пер по сравнению с базисн пер зменшиться на 2,29%