Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
пл-косп.docx
Скачиваний:
53
Добавлен:
11.09.2019
Размер:
178.96 Кб
Скачать

VI. Практична робота

  • Розробка реферату

  • Завдання. Розробка реферату з теми проекту.

6.1. Вступний інструктаж

1. Використовуючи мережу Інтернет або систематичні каталоги бібліотеки, знайдіть початкові джерела, на основі яких можна компонувати реферат: інтернет-ресурси, довідники, книги та інші публікації з теми дослідження.

2. Підготуйте комп’ютер до збирання та обробки даних (створіть на Робочому столі відповідні документи).

3. Здійсніть збір необхідної інформації в Інтернеті, використовуючи ключові слова проекту.

4. Проведіть аналіз та Компоновку зібраних матеріалів.

5. Проведіть остаточне редагування тексту творчого реферату з теми проекту.

6. На основі змісту реферату напишіть вступ та висновки.

7. Складіть списки використаних джерел, здійсніть оформлення реферату.

6.2. Поточний інструктаж

  • Продивлятись роботу учнів під час практичної роботи;

  • допомагати учням з вибором теми, планом та інші.

  • звертати увагу учнів на типові помилки та хиби під час виконання практичної роботи;

  • відзначати правильність навчальних дій учнів.

6.3. Заключний інструктаж

  • зробити підсумок практичної роботи, мотивувати його.

VII. Підсумок уроку

7.1. Рефлексія (усвідомлення набутих знань, виконаної роботи)

1. Що нового ви дізналися на уроці?

2. Чи можна скористатись отриманими знаннями у повсякденному житті? Де і за яких умов це може бути?

7.2. Заключна частина:

  • виставлення оцінок за роботу на уроці;

  • домашнє завдання: вивчити параграф 6, виконати завдання практичної роботи.

13.1

Тема уроку: Загальні відомості про дизайн

Мета уроку:

  • засвоєння знань про дизайн як важливу складову проектування, його значення, завдання та вимоги дизайну до формоутворення предметного середовища, а також про засоби, властивості та якості композиції як основу дизайну;

  • формування вмінь виконувати завдання зі складання різних видів композиції;

  • розвивати логічне мислення, творчу уяву;

  • виховувати основи естетичної культури, інтерес до професії дизайнера.

Обладнання: малюнки, підручник «Технології», креслярський папір та інструмент, фарби, пензлики.

Методи: словесні (розповідь, бесіда, розповідь з елементами бесіди)

Тип уроку: комбінований.

План проведення уроку

І. Організаційна частина (3 хв)

II. Актуалізація опорних знань та життєвого досвіду учнів (7 хв)

III. Мотивація навчально-трудової діяльності учнів (2 хв)

IV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку (3 хв)

V. Вивчення нового матеріалу (15 хв)

VI. Практична робота (12 хв)

VII. Підсумок уроку (3 хв)

Хід уроку

I. Організаційна частина

  • Перевірка присутніх.

  • Призначення чергових.

II. Актуалізація опорних знань та життєвого досвіду учнів

Учитель проводить усне опитування учнів.

1. Як здійснюється аналіз інформації?

2. Які існують способи занотовування проаналізованої інформації і чим вони відрізняються між собою?

3. У чому полягає електронний спосіб аналізу та компонування ін-формації?

4. Яка технологія написання та оформлення реферату?