Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
заняття 10-11.docx
Скачиваний:
2
Добавлен:
12.11.2019
Размер:
35.85 Кб
Скачать

Заняття 10 Лексична тема: “Сигнали та сигналювання” Граматична тема: “Суб’єктний інфінітивний зворот”

Вид заняття: лекція-семінар

Тип заняття: комбінований (ознайомлення з новим лексичним та граматичним матеріалом з теми.)

Мета: надати студентам іншомовну інформацію з теми, ознайомити із новою лексикою по темі, надати необхідний граматичний матеріал; спонукати до іншомовного мовлення шляхом постановки запитань, виконання вправ, таким чином розвиваючи навички мовлення, практикувати навички читання і розуміння іншомовного тексту; розвивати логічне мислення, вміння висловлювати свою думку, сприяючи розширенню професійних знань, виховувати почуття необхідності вивчення іноземної мови для майбутньої професії.

Обладнання: роздатковий матеріал

Література: С.П.Сафронова “Підручник з англійської мови для студентів транспортних технікумів”.

Хід заняття:

  1. Організаційний момент. (дата, чергові, відсутні, повідомлення теми та мети заняття)

  2. Введення у мовне середовище.

А). Прочитати правильно слова:

Mediterranean, weight, tunnel, data, supply, sewerage, major, Siberia, Urals, Asia, ascertain, appliances, air, baggage, parlour, dining, assigned, departure, crew, schedule, few, vacuum, refrigerators, cupboard, linen, various, board, caboose, rear, prior, series, character, fuel, granite, substitute, furnace, blast, shovel, plough, average, advantageous, diverge, quality, longitudinal, homogeneity, trough, anchorage, fasten.

В). Перекладіть англійською мовою:

  1. в повному порядку;

  2. крива;

  3. потерпати від значного зношування;

  4. протистояти; витримувати;

  5. оновити баласт;

  6. поломка;

  7. витримувати зміни погодних умов;

  8. замінити рейки;

  9. амортизація, зношування.

  1. Опитування домашнього завдання:

А) Дати відповіді на запитання (фронтально)

  1. Is it important to keep equipment in good physical conditions?

  2. What do railways do to this end?

  3. What are the principal types of equipment utilized by railways?

  4. How much does the wear and tear account?

  5. What are the reasons of wear and tear of railway equipment?

В) Бесіда по тексту «Зберігання та ремонт залізничного обладнання"(індивідуально)

С) перевірка граматичного завдання

1.Створити множину іменників:

  1. a man;

  2. a tooth;

  3. a bench;

  4. a train;

  5. a roof;

  6. a wife;

  7. a loaf;

  8. a dress;

  9. a class;

  10. an ox;

  11. a child;

  12. a goose;

  13. a boot;

  14. a foot;

  15. a mouse;

  16. a cliff;

  17. a potato;

  18. a radio;

  19. a tomato;

  20. a shelf;

21)a sheep;

22)a deer;

23)a woman;

24)a nose.

  1. Введення нової лексики по темі:

Прочитати нові слова, користуючись транскрипцією.

Light [laıt]; illuminate [ı`lju:mıneıt]; identical [aı`dentık(ə)l]; apparatus [ֻæpə`reıtəs]; warning [`wo:nıŋ]; pass [pα:s]; install [ın`sto:l], frequent [`frı:kwent].

Прочитати та запам’ятати наступні слова:

  1. in relation to – відносно;

  2. install – встановлювати;

  3. visible – видимий;

  4. relative position – відносна позиція;

  5. constitute – складати; бути складовою частиною;

  6. restrictive – обмежувальний;

  7. cautionary – попереджуючий;

  8. by hand – ручним способом;

  9. cab – кабіна машиніста;

  10. regardless of the weather – не дивлячись на погодні умови;

  11. engineman – машиніст;

  12. protective device – захисний пристрій.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]