Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
8_Konspekt_2sem_3rozd.doc
Скачиваний:
5
Добавлен:
28.02.2016
Размер:
207.87 Кб
Скачать

Хід уроку

  1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ ТА МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ

З якою метою необхідно раціонально виконувати розмічання контурів деталей?

Які недоліки можуть бути при розмічальних роботах?

Яку різьбу найчастіше використовують на промислових підприємствах та в побуті, ремонтних роботах?

Які правила нарізування різьби?

Які недоліки та їх причини метричної різьби нарізаної вручну?

ІІІ. ПРАКТИЧНА РОБОТА

3.1 Вступний інструктаж

3.2 Інструктаж з охорони праці

3.3 Виконання практичного завдання:

- вибір заготовок;

- підготовки їх до роботи;

- раціональне розмічання;

- слюсарна обробка деталей;

- свердління отворів;

- нарізування різьби;

- інші слюсарні роботи за потребою.

ІV. ПІДСУМКИ УРОКУ

4.1Підсумковий інструктаж

4.2 Домашнє завдання: продумати та розробити чорнову технологічну документацію для обробки металевих деталей на токарному та (або) фрезерному верстатах.

Клас

Дата


УРОК № __

Тема. Виготовлення деталей з металів: ручна та механічна обробка заготовок.

Мета: вдосконалити практичні уміння під час виконання технологічних операцій з обробки металів; виховувати бережливе ставлення до обладнання та інструментів; розвивати логічне мислення.

Обладнання: набори слюсарних інструментів, контрольно-вимірювальний інструмент, слюсарний верстак з лещатами, свердлильний верстат, токарно-гвинторізний верстат, фрезерний верстат, комплекти інструментів для верстатів, різьбонарізні інструменти, інше технологічне обладнання (кондуктори, прихвати та притискачі тощо).

Тип уроку: практичний

Структура уроку

І. Організаційний момент 5 хв

ІІ. Актуалізація знань та мотивація навчальної діяльності учнів 10 хв

ІІІ. Практична робота……………………… 65хв

ІV. Підсумки уроку. Домашнє завдання 10 хв

Хід уроку

  1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ ТА МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ

Які основні фактори небезпеки з’являються під час оброки заготовок на металообробних верстатах в порівнянні з слюсарними роботами?

В якому випадку необхідно користуватися задньою бабкою при обробці заготовок на ТВ-6?

Чому не можна виконувати різання з великою глибиною на верстатах?

Які є способи кріплення заготовок на фрезерному верстаті?

ІІІ. ПРАКТИЧНА РОБОТА

3.1 Вступний інструктаж

3.2 Інструктаж з охорони праці

3.3 Виконання практичного завдання:

- підготовка заготовок до токарної та (або) фрезерної обробки;

- токарна обробка деталей на ТВ-6;

- фрезерна обробка на НГФ-110 Ш4;

- слюсарні роботи;

- шліфувальні та полірувальні роботи.

ІV. ПІДСУМКИ УРОКУ

4.1Підсумковий інструктаж

4.2 Домашнє завдання: знайти зразки орнаментів та композицій які можна використати при оздобленні деревини. Продумати техніку оздоблення деревини: оздоблення металевими вставками - інкрустація (рекомендовано), аплікація, інтарсія, розпис тощо.

Клас

Дата


УРОК № __

Тема. Оздоблення деталей виробу.

Мета: навчити учнів технологічним прийомам оздоблення деревини та закріпити ці навички; виховувати бережливе ставлення до обладнання та інструментів; естетичне виховання; розвивати логічне мислення.

Обладнання: заготовки, матеріали та інструменти для оздоблення (індивідуально),столярні та слюсарні інструменти, верстаки, пристосування, свердлильний верстат.

Тип уроку: практичний

Структура уроку

І. Організаційний момент 5 хв

ІІ. Актуалізація знань та мотивація навчальної діяльності учнів 5 хв

ІІІ. Практична робота……………………… 70хв

ІV. Підсумки уроку. Домашнє завдання 10 хв