- •Практична робота №1
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика плугів
- •Контрольні запитання:
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика культиваторів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика сівалок
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика сівалок
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика розкидачів
- •Контрольні запитання
- •Практична робота №8
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Практична робота №9
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика прес-підбирачів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика молотарки
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика системи очистки
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика комбайнів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика комбайна
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Практична робота № 23
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Практична робота № 24
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
Контрольні запитання
1. З яких складальних одиниць створено гичкозбиральну машину БМ-6Б?
2. Яка будова і принцип роботи автомата водіння машини БМ-6Б?
3. Як проходить процес зрізування гички машиною БМ-6Б?
4. Які регулювання має гичкоріз машини БМ-6Б і як вони проводяться?
5. Як регулюють мінімальне розміщення живильника навантажувача коренів СПС-4,2А?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота №21
Тема: Коренезбиральні машини
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови коренезбиральних машин, формування вмінь і навичок практичної діяльності та їх обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: машини КС-6Б, РКМ-6 та МКК-6-02; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; крейда; обтиральний матеріал; шнур; лінійка; рівень.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 22.
Таблиця 22
Технічна характеристика машини
Марка машини |
Ширина захвату, м |
Робоча швидкість, км/год |
Продуктивність, га/год |
Маса, кг |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати технологічний процес роботи коренезбиральної машини МКК-6-02
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію деталей та вузлів коренезбиральної машини РКМ-6 (рис. 25)
Рис. 25. Коренезбиральна машина РКМ-6
6. Описати регулювання коренезбиральної машини
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
1. З яких робочих органів складається машина КС-6Б-02?
2. Який технологічний процес роботи шнекового очисника коренів машини КС-6Б-02?
3. Які регулювання мають копачі машини КС-6Б-02 і як їх проводять?
4. Які робочі органи входять у секцію викопувального пристрою машини РКМ-6?
5. Як переобладнати викопувальний пристрій машини РКМ-6 під час роботи на ґрунті підвищеної вологості?
6. Який пристрій передбачено в машині РКМ-6 для тимчасового відключення поперечного та навантажувального транспортерів?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота № 23
Тема: Картоплекопачі та картоплесортувальний пункт
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови картоплекопачів та картоплесортувальних пунктів, формування вмінь і навичок практичної діяльності та їх обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: картоплекопачі КТН-2В, КСТ-1,4А, картоплесортувальний пункт КСП-15Б; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; шнур; лінійка; щупи; підкладки.