- •Практична робота №1
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика плугів
- •Контрольні запитання:
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика культиваторів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика сівалок
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика сівалок
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика розкидачів
- •Контрольні запитання
- •Практична робота №8
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Практична робота №9
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика прес-підбирачів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика молотарки
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика системи очистки
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика комбайнів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика комбайна
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Практична робота № 23
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Практична робота № 24
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
Контрольні запитання
1. Як відбувається технологічний процес роботи комбайна КСС-2,6А?
2. Яка будова та основні регулювання мотовила комбайна КСС-2,6А?
3. Які основні регулювання різального апарату комбайна КСС-2,6А?
4. Як регулюють зазор між ножем подрібнювального барабана та протирізальною пластиною?
5. Якими змінними робочими органами комплектують причіпний подрібнювач КПИ-2,4?
6. Як можна змінювати довжину подрібнення скошеної маси в комбайні КСС-2,6А?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота №11
Тема: Валкові жатки та підбирачі
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови жаток та підбирачів, формування вмінь і навичок практичної діяльності та їх обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: підбирачі 54-102А, ППТ-3А, жатка ЖВН-6; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; шнур; рулетка; щупи.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 11.
Таблиця 11
Технічна характеристика машин
Марка машини |
Ширина захвату, м |
Висота зрізу, см |
Продуктивність, га/год |
Швидкість руху, км/год |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати послідовність навішування жатки _______________ на зернозбиральний комбайн та її регулювання
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію основних деталей та вузлів валкової жатки _________ (рис. 14).
Рис. 14. Схема валкової жатки __________
6. Описати регулювання підбирача ППТ-3А
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
1. З яких основних частин складається валкова жатка ЖВН-6А?
2. Які регулювання має мотовило і як їх виконати?
3. Як провести заміну стрічок транспортера та їх натяг?
4. Будова підбирачів 54-102А, ППТ-3А.
5. Послідовність монтажу барабанного підбирача на комбайнову жатку.
6. Як регулюють натяг полотняних транспортерів підбирача ППТ-3А
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота №12
Тема: Жатка зернозбирального комбайна
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови жаток зернозбирального комбайна, формування вмінь і навичок практичної діяльності та їх обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: жатка; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; шнур; рулетка; щупи.