- •Практична робота №1
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика плугів
- •Контрольні запитання:
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика культиваторів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика сівалок
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика сівалок
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика розкидачів
- •Контрольні запитання
- •Практична робота №8
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Практична робота №9
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика прес-підбирачів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика молотарки
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика системи очистки
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика комбайнів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика комбайна
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Практична робота № 23
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Практична робота № 24
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 9.
Таблиця 9
Технічна характеристика прес-підбирачів
Марка машини |
Розміри паку, рулону |
Щільність пресування, кг/м3 |
Маса паку, рулону, кг |
Продуктивність, га/год |
Клас трактора |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати технологічний процес роботи прес-підбирача _____________
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію рулонного прес-підбирача ПРП-1,6 (рис. 12)
Рис. 12 Схема технологічного процесу роботи рулонного прес-підбирача ПРП-1,6
6. Описати основні регулювання прес-підбирача ___________
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
З яких основних вузлів складається прес-підбирач ППР-110?
Як регулюють мінімальне розміщення пальців підбирача до поверхні ґрунту?
Як регулюють синхронність роботи переднього пакувальника та поршня?
3 яких основних частин складається в'язальний апарат ППР-110?
Як здійснюється технологічний процес обв'язування паки шпагатом?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота №10
Тема: Кормозбиральні машини
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови кормозбиральних машин, формування вмінь і навичок практичної діяльності та їх обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: силосозбиральні КСС-2,6А, КСК-100 та кормозбиральний КПИ-2,4 комбайни; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; лінійка; щупи; обтиральний матеріал.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 10.
Таблиця 10
Технічна характеристика машин
Марка машини |
Ширина захвату, м |
Робоча швидкість, км/год |
Продуктивність, га/год |
Клас трактора |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати, які технологічні параметри регулюють у кормозбиральному комбайні та яким чином
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію основних деталей та вузлів комбайна КСС-2,6 (рис. 13).
Рис. 13. Технологічна схема силосозбирального комбайна КСС-2,6А
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.