Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
NASKR_PRAK_SP_2014.docx
Скачиваний:
92
Добавлен:
13.02.2016
Размер:
138.32 Кб
Скачать

Назва діагностичного заходу

Метод дослідження (тести, інтерв’ю, стандартизовані спостереження, опитування, анкетування, експертна оцінка …)

Мета (завдання): дослідження (рівня адаптації, мотивації до навчання, шкільної тривожності, інтелекту, обдарованості, професійних інтересів, діагностика соціометричного статусу тощо)

Дата (строки) проведення

Кількість та контингент досліджуваних (вік, хлопчики/дівчатка)

Метод / методика обстеження (детальний опис)

Обладнання

Хід проведення

Підготовча частина

Повідомити мету дослідження для респондентів. інформувати учня про те, хто буде ознайомлений з отриманими даними.

Основна частина

Інструктаж

Процедура проведення діагностики

Підведення підсумку

Повідомлення про час та місце коли респондент може дізнатися результати дослідження

Протокол* (ведеться вільно або за схемою (тести, інтерв’ю, стандартизовані спостереження, експериментальні методики). Це можуть бути анкети, бланки, де досліджуваний сам відмічає потрібні пункти. Протокол має містити – дату, П.І.Б., назви використаних методик, опис поведінки під час проведення дослідження, результати, робочі гіпотези, висновки.)

Висновки (містить кількісний та якісний аналіз)

Рекомендації

Література

Оформлення конспекту профілактичного, профорієнтаційного, виховного, просвітницького заходу (складові):

Назва профілактичного заходу

(профорієнтаційного, виховного, просвітницького)

Форма проведення (бесіда, ранок, лекція, година спілкування, конференція, конкурс, екскурсія тощо)

Мета (завдання) заходу:

Дата (строки) проведення

Місце проведення

Кількість та контингент

Обладнання

План проведення

  1. Організаційний етап

  2. Мотиваційний етап, повідомлення теми, мети

  3. Основний етап

  4. Підведення підсумків

ХІД ПРОВЕДЕННЯ

  1. Організаційний етап

  2. Мотиваційний етап

  3. Основний етап

  4. Підведення підсумків

Література

Оформлення конспекту розвивального заняття (складові):

ТЕМА РОЗВИВАЛЬНОГО ЗАНЯТТЯ

Мета

Завдання

Вік

Кількість учасників

Місце проведення

Час проведення

Матеріали

Хід заняття

(до кожної вправи вказується - назва, мета, приблизний час проведення, інструкція, хід)

Вступна частина (привітання, з якого починається заняття)

Основна частина (послідовність вправ)

Заключна частина (підбиття підсумків, рефлексія заняття у двох аспектах: емоційному та змістовному. обговорення заняття, обмін враженнями, думками. Завершальним етапом є момент прощання.)

Література

Оформлення конспекту корекційно-реабілітаційного заняття (складові):

ТЕМА КОРЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ

(реабілітаційного)

Мета

Завдання

Вік

Кількість учасників

Місце проведення

Час проведення

Матеріали

Хід заняття

(до кожної вправи вказується - назва, мета, приблизний час проведення, інструкція, хід)

Вступна частина (привітання, з якого починається заняття; з’ясування емоційного стану кожної дитини)

Основна частина (сукупність психотехнічних вправ і прийомів, спрямованих на вирішення завдань психокорекційного комплексу)

Заключна частина (ігри для зняття емоційного й фізичного напруження. Слід також з’ясувати емоційний стан кожної дитини на кінець заняття.)

Література

Оформлення конспекту консультації (складові):

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]