Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти за лютий.doc
Скачиваний:
1
Добавлен:
14.02.2016
Размер:
318.46 Кб
Скачать

2.Основна частина заняття

2-1-Тренування вимови дифтонгів.

2-2. вивчення та активізація елементарних мовних кліше: мова, країни, національність ( перегляд відео презентації )

2.3.Прослуховування аудіо та завдання для активізації навичок сприймання слухачами іншомовного мовлення.

3. Заключна частина заняття

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.

Дисципліна: Іноземна мова (німецька)

Заняття (міні група 2 чоловіка, рівень А1, початківець)

Дата__10. 02. 2015_____________________

Час проведення заняття: 19.30-21.00

Тривалість заняття: 90 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Тема заняття: -Im Büro.

Навчальна мета:

Сформувати та розвивати вміння та навички слухачів у спілкуванні німецькою мовою на елементарному рівні, опираючись на відповідні мовні кліше , активізувати комунікативні навички слухачів курсів на володіння лексичним матеріалом згідно теми, сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань.

.

Розвиваюча мета:

  • Розвивати логічне мислення слухачів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

  • Розвивати мовну і слухову пам’ять.

  • Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

  • Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

  • Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття засвоєння нових знань.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках

Література :

1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .

2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.

Схематичний план заняття

Початок заняття

1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.

2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

2.Основна частина заняття

2-1-Тренування вимови дифтонгів.

2-2. вивчення та активізація елементарних мовних кліше: на робочому місці, опис робочого місця , назви професій.

2.3.Прослуховування аудіо та завдання для активізації навичок сприймання слухачами іншомовного мовлення.

3. Заключна частина заняття

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.

Дисципліна: Іноземна мова (німецька)

Заняття (міні група 3 чоловіка, рівень А1, початківець)

Дата__11. 02. 2015_____________________

Час проведення заняття: 13.30-15.00

Тривалість заняття: 90 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Тема заняття: - Personalpronomen. Negation im Satz.

Навчальна мета:

Сформувати та розвивати вміння та навички слухачів у спілкуванні німецькою мовою на елементарному рівні, опираючись на відповідні мовні кліше , активізувати комунікативні навички слухачів курсів на володіння лексичним матеріалом згідно теми, сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань. Сформувати у слухачів навички вживання заперечних займенників в реченні, навчити будувати стверджувальні та питальні речення німецької мови.

Розвиваюча мета:

  • Розвивати логічне мислення слухачів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

  • Розвивати мовну і слухову пам’ять.

  • Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

  • Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

  • Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття засвоєння нових знань.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках

Література :

1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .

2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.

Схематичний план заняття

Початок заняття

1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.

2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.