Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти за лютий.doc
Скачиваний:
1
Добавлен:
14.02.2016
Размер:
318.46 Кб
Скачать

2.Основна частина заняття

2-1-. Мовна зарядка на тренування вимови ( аудіо матеріали)

2-2. вивчення та активізація елементарних мовних кліше: заняття у вільний час

2.3.Питальні речення без питального слова.

3. Заключна частина заняття

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.

Дисципліна: Іноземна мова (німецька)

Заняття (міні група 3 чоловіка, рівень А1, початківець)

Дата__14. 02. 2015_____________________

Час проведення заняття: 16.30-18.00

Тривалість заняття: 90 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Тема заняття: -Die Arbeitsstelle.

Навчальна мета:

Активізація комунікативних навичок слухачів курсів, згідно тематики. Збагатити лексичний запас слухачів. Тренувати слухачів у вживанні вивченої лексики в діалогічній і монологічній формі.

Розвиваюча мета:

  • Розвивати логічне мислення слухачів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

  • Розвивати мовну і слухову пам’ять.

  • Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

  • Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

  • Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття засвоєння нових знань.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках

Література :

1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .

2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.

Схематичний план заняття

Початок заняття

1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.

2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

2.Основна частина заняття

2-1-. Мовна зарядка ( скоромовки)

2-2. вивчення та активізація елементарних мовних кліше: професії, рід занять та їхня характеристика.

3. Заключна частина заняття

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.

Дисципліна: Іноземна мова (німецька)

Індивідуальне заняття______________

Дата_14.02.2015______________________

Час проведення заняття: 15.30-16.30

Тривалість заняття: 60 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Тема заняття: Der erste Tag im Sprachkurs. Sich Vorstellen

Навчальна мета:

Введення нових лексичних одиниць згідно теми, систематизувати лексичний матеріал з теми, сприяти його запам’ятовуванню, тренувати навички монологічного та діалогічного мовлення. Сформувати та розвивати вміння та навички слухача у спілкуванні німецькою мовою в межах тематики, самостійної роботи над мовою, сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань

Удосконалювати вміння слухача курсів у спілкуванні на задану тему, ведення бесіди, використовуючи нові лексичні одиниці згідно теми, вміння логічно мислити, робити аналіз, висновки та узагальнення, удосконалювати граматичні вміння та навички згідно теми

Розвиваюча мета:

  1. Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

  2. Розвивати мовну і слухову пам’ять.

  3. Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

  4. Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

  5. Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття засвоєння нових знань.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках

Література :

  1. Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .

  2. Халтуріна О.В. Alltagsdeutsch.- Томськ: Політехнічний університет, 2011.- 106 с.

  3. Pluspunktdeutsch- Arbeitsbuch 2. (Nivea A2).- Berlin: Cornelsen Verlag , 2006.- 181 S.

Схематичний план заняття

Початок заняття

  1. Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачем. Повідомлення теми те мети заняття.

  2. Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності

2. Підготовка вивчення нового матеріалу. Мовленнєва зарядка (використання скоромовок, прислів’їв, чи асоціативних вправ для більш ефективного запам’ятовування нового матеріалу) .