- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
Дисципліна: Іноземна мова (німецька)
Заняття (міні група 2 чоловіка, рівень А1, початківець)
Дата_7.03._ 2015_____________________
Час проведення заняття: 12.00-13.30
Тривалість заняття: 90 хв.
Викладач___Тетяна____________________________________
Тема заняття: Die Wohnung. Die Möbel
Навчальна мета: Сформувати та розвивати вміння та навички слухачів у спілкуванні німецькою мовою на елементарному рівні, опираючись на відповідні мовні кліше , активізувати комунікативні навички слухачів курсів на володіння лексичним матеріалом згідно теми, сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань.
Розвиваюча мета:
Розвивати логічне мислення слухачів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.
Розвивати мовну і слухову пам’ять.
Підвищувати стилістичну культуру мовлення.
Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.
Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.
Тип заняття:
Заняття засвоєння нових знань.
Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках
Література :
1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .
2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.
Схематичний план заняття
Початок заняття
1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.
2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.
2.Основна частина заняття
2-1-Тренування вимови ( прослуховування та повторення за диктором аудіо матеріалів) .
2-2. введення нових лексичних одиниць (методичні картки та аудіомтеріали)
2.3. Виконання лексичних вправ на засвоєння лексичних одиниць згідно теми.
3. Заключна частина заняття
3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.
Дисципліна: Іноземна мова (німецька)
Індивідуальне заняття_(Niveau A2)_____________
Дата_03 ._03.2015_____________________
Час проведення заняття: 13.00-14.00
Тривалість заняття: 60 хв.
Викладач___Тетяна____________________________________
Слухач: Жанна
Тема заняття: Verordnungen für die Station .
Навчальна мета:
Введення нових лексичних одиниць, які базуються на медичній термінології ( професійного спрямування) згідно теми, систематизувати лексичний матеріал з теми, сприяти його запам’ятовуванню, тренувати навички монологічного та діалогічного мовлення. Сформувати та розвивати вміння та навички слухача у спілкуванні німецькою мовою в межах тематики, самостійної роботи над мовою, сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань
Удосконалювати вміння слухача курсів у спілкуванні на задану тему, ведення бесіди, використовуючи нові лексичні одиниці згідно теми, вміння логічно мислити, робити аналіз, висновки та узагальнення, удосконалювати граматичні вміння та навички згідно теми
Розвиваюча мета:
Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.
Розвивати мовну і слухову пам’ять.
Підвищувати стилістичну культуру мовлення.
Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.
Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.
Тип заняття:
Заняття засвоєння нових знань.
Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках
Література :
Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .
Deutsch im Krankenhaus.: Lagenscheidt , 2009, 132 s.
Схематичний план заняття
Початок заняття
Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачем. Повідомлення теми те мети заняття.
Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності
Підготовка вивчення нового матеріалу. Мовленнєва зарядка (використання скоромовок, прислів’їв. Чи асоціативних вправ для більш ефективного запам’ятовування нового матеріалу) .
2.Основна частина заняття
2-1-. Розвиток усного мовлення. Виконання вправ на активізацію мовленнєвих зразків. Створення установки на сприймання і розуміння тексту. [2] s.69
2.2. Удосконалення навичок сприймання іншомовного мовлення.Прослуховування аудіо матеріалів та виконання завдань до них .[2] s. 70-72.
2.3. Бесіда на основі прослуханого. Виконання вправ на закріплення ЛО з теми. [2] с. 73
2.4. Активізація навичок перекладу з української мови на німецьку і навпаки, використовуючи професійну лексику (медичного спрямування ).