- •Календарне планування освітньо-виховної роботи з дошкліьниками на вересень місяць Сфера життєдіяльності «Культура» Тема дня«Україна – наш спільний дім»
- •Заняття
- •Образотворча діяльність. Малювання «Рушничок –стирник».
- •Матеріал: рушники з різними візерунками ( святкові, весільні, побутові), альбом «Українська вишивка», площинні форми, гуаш, пензлі, тички, серветки.
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «Природа»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «Природа»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «я сам» Тема дня: «Моя зовнішність - особиста»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «Люди» Тема дня: « Мешканці села – трударі рідної землі»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «Культура»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Узагальнення ранок
- •Заняття
- •Сфера життєдіяльності «Природа»
- •Тема дня: « Овочі на нашому городі» ранок
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Тема дня: «Чим я особливий»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «Люди» Тема дня: «Гомонить працьовите місто»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «Культура» Тема дня: «Дитячий садок»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Узагальнення
- •Дидактична гра «Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора»»
- •Бесіда «Працьовиті руки завжди знайдуть діло»
- •Розучування чарівних «мирилок», «пробачалок», «утішалок» (під час прогулянки)
- •Сфера життєдіяльності «Природа»
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Доручити черговим допомогти вихователю підготувати робочі столи до заняття з образотворчого мистецтва.
- •Іі прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «я сам» Тема дня: «Будова мого тіла»
- •Заняття Інтегроване заняття “будова тіла людини”.
- •І прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «Люди» Тема дня: «Працьовиті руки завжди роботу знайдуть»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Вересень ііі тиждень узагальнення
- •Складання казки на новий лад «Ходить гарбуз по городу»
- •Сфера життєдіяльності «Природа» Тема дня: «Осінні дивокольори» ранок
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «я сам» Тема дня: «Бачу, чую, відчуваю»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
- •Обмін інформацією «Посміхаємося собі»
- •Сфера життєдіяльності «Люди» Тема дня: «Справи домашні – клопоти наші»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Сфера життєдіяльності «Культура» Тема дня: «Музичні інструменти»
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі пргулянка
- •Узагальнення
- •Заняття
- •І прогулянка
- •Іі половина дня
- •Іі прогулянка
Сфера життєдіяльності «Культура»
«Сміла – рідне місто»
Дата________________________
РАНОК
Хвилинка входження в день
Бесіда з дітьми «Яке моє місто». Як називається наше місто? Чому воно так назване? Яке свято відсвяткувало наше місто? Чи були ви на святі? Розповіді дітей про свої враження .
Д/гра «Де я бував?»
Праця: прибирання на майданчику
Ранкова гімнастика
Рухливі ігри
Гра «Кольорові автомобілі»
Удосконалювати навички ходьби та бігу врозтіч. Виховувати увагу та вміння розпізнавати кольори.
Індивідуальна робота: д/гра «Де ти живеш?»
Заняття
Інтегроване заняття «Смілянська земля, ти сильна й багата, збираєш усіх нас, як мати, до хати»
Мета: Спонукати бажання дітей до пізнання свого міста, краю, країни, оточуючих людей, брати посильну участь в житті рідного міста. Закріпити й поширити знання про місто ї, про його видатні місця, природу, про його промисловість. Розкрити зміст слова «земляки». Вчити емоційно сприймати красу довкілля та складати розповідь за враженнями. Формувати монологічне та комунікативне мовлення. Розвивати творчі здібності з образотворчого мистецтва, вміння логічно мислити та робити самостійні висновки. Виховувати дбайливе ставлення до оточуючого середовища, бажання позитивно впливати на нього, гордість за своє місто.
Матерал: _____________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Методи та прийоми___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Хід заняття
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Образотворче мистецтво. Малювання (освітній процес) . Тема: «Подарункова серветка»
Мета:Вчити дітей прикрашати серветку квадратної форми всередині, по краях; вправляти у малюванні коротких відрізків, хвилястих ліній, мазків; розвивати творчу уяву,фантазію, мислення; виховувати увагу,вміння відчувати насолоду від власних успіхів.
Матеріал: акварельні фарби, пензлики, вишиті серветки.
Методи та прийоми______________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Хід заняття
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Фізкультура
Мета: _________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Матеріал: ______________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Хід заняття:
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________