Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Advokatura_Ukrayini_NMK.doc
Скачиваний:
41
Добавлен:
08.02.2016
Размер:
610.82 Кб
Скачать

1. Привітання (2 хв)

2. Перевірка наявності студентів на занятті (3 хв)

3. Визначення теми семінарського заняття та основних питань, які виносяться на його розгляд (5 хв)

4. Розгляд основних питань (30 хв)

  1. Інститут представництва в цивільному процесі. Види представництва. Особи, які можуть бути представниками в цивільному процесі, та документи, що підтверджують їх повноваження.

  2. Участь адвоката в процесі підготовки та пред’явлення цивільного позову.

  3. Процесуально-правові засади участі адвоката-представника у розгляді цивільної справи судом першої інстанції.

  4. Правові можливості сприяння адвоката-представника відмові позивача від позову, визнанню позову відповідачем та укладанню мирової угоди.

  5. Процесуально-правові можливості участі адвоката-представника в розгляді справи судами апеляційної та касаційної інстанції.

5. Опрацювання додаткових питань теми (реферати, доповіді): (10 хв)

  1. Особливості організації роботи адвоката в цивільному процесі.

6. Завдання для самостійного вивчення: (20 хв)

  1. Діяльність адвоката на стадії судового розгляду цивільних справ.

  2. Сутність надання правової допомоги в оскарженні судових рішень.

  3. Участь адвоката у вирішенні спорів у Вищих судах України.

  4. Здійснення представництва адвокатом інтересів фізичних та юридичних осіб в цивільному судочинстві.

  5. Міжнародні стандарти адвокатської професії.

7. Короткий підсумок опрацьованого матеріалу (5 хв)

8. Оголошення отриманих оцінок (5 хв)

9. Оголошення про закінчення заняття.

ТЕМА № 8. Участь адвоката у господарському та адміністративному судочинстві

Навчальна мета: домогтися обізнаності студентів у теоретичних питаннях, що передбачаються програмою навчальної дисципліни, слугувати подальшому міцному засвоєнню знань, формуванню практичних умінь і навичок.

Виховна мета: сприяти формуванню наукового світогляду, моральних, естетичних та інших якостей особистості, вихованню колективу в дусі поваги до закону і необхідного суворого виконання його положень.

Розвивальна мета: розвивати інтелектуальні здібності, мовлення, пам’ять, увагу, уяву, мислення, спостережливість, активність, творчість, самостійність студентів, прищеплювати їм раціональні способи пізнавальної діяльності.

Обсяг навчального часу: 4 год.

Навчальне обладнання, ТЗН: мультимедійний проектор, комп’ютер.

Наочні засоби: електронні документи з наочними засобами навчання, копії кримінально-процесуальних документів.

Міжпредметні та міждисциплінарні зв’язки:

Забезпечуючі дисципліни: теорія держави та права; судові та правоохоронні органи України; цивільне право; господарське право; кримінальне право.

Забезпечувані дисципліни: теорія судових доказів; кримінальний процес; цивільний процес; господарський процес, адміністративний процес, кримінально-виконавче право.

Навчальні питання:

  1. Сутність, завдання та основні стадії господарського процесу. Інститут представництва в господарському судовому процесі.

  2. Основні напрямки діяльності адвоката в межах досудового врегулювання господарського спору.

  3. Процесуально-правові засади участі адвоката-представника у вирішенні господарських спорів судом першої інстанції.

  4. Участь адвоката-представника у перегляд судових рішень в апеляційному та касаційному порядку.

  5. Принципи, завдання та порядок провадження в справах про адміністративні правопорушення.

  6. Участь адвоката як захисника у розгляді справи про адміністративне правопорушення.

  7. Процесуально-правове становище адвоката в адміністративному процесі згідно з Кодексом адміністративного судочинства України.

  8. Участь адвоката у судовому розгляді справ адміністративної юрисдикції.

Література: 4, 6, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 43, 44, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73.

ХІД ЗАНЯТТЯ:

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]