Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти за жовтень.doc
Скачиваний:
8
Добавлен:
14.02.2016
Размер:
302.59 Кб
Скачать

2.Основна частина заняття

2-1-. Вступний курс Перші кроки до німецької мови. Die Ersten Kontakte.Hobby [1] s.24

2.2. Тренування навичок читання . Мелодика речення.

2-3. вивчення та активізація елементарних мовних кліше.

  1. Заключна частина заняття

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.

Дисципліна: Іноземна мова (німецька)

Заняття (міні група -2 чоловіка, діти рівень А1, початківець)

Дата__06.10.2015_____________________

Час проведення заняття: 17.00-18.00

Тривалість заняття: 60 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Сдухачі: Соломія, Софія

Тема заняття: Meine Eindrücke über Sommerferien.

Навчальна мета:

Сформувати та розвивати вміння та навички слухачів у спілкуванні німецькою мовою на елементарному рівні, опираючись на відповідні мовні кліше вміти розповідати про проведення канікул, заняття на канікулах, а також а також в діалогічній формі вести бесіду між собою на задану тему ; сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань.

Розвиваюча мета:

  1. Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

  2. Розвивати мовну і слухову пам’ять.

  3. Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

  4. Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

  5. Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття засвоєння нових знань.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках

Література :

1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .

2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.

Схематичний план заняття

Початок заняття

1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.

2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

2.Основна частина заняття

2-1-. Виконання різноманітних лексичних вправ на засвоєння лексичного матеріалу [1] s.25

2.2. Тренування навичок читання . Мелодика речення.

2-3. вивчення та активізація елементарних мовних кліше шляхом перегляду мультфільма

  1. Заключна частина заняття

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.

Дисципліна: Іноземна мова (німецька)

Індивідуальне заняття ( рівень В2)

Дата_20_.10. 2015_____________________

Час проведення заняття: 14.00-15.00

Тривалість заняття: 60 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Слухач: Оля

Тема заняття: Die Gefühle und Emotionen-. Die Verneinung im Satz.

Навчальна мета:

Введення нових лексичних одиниць згідно теми, систематизувати лексичний матеріал з теми, сприяти його запам’ятовуванню, тренувати навички монологічного та діалогічного мовлення. Сформувати та розвивати вміння та навички слухача у спілкуванні німецькою мовою в межах тематики, самостійної роботи над мовою, сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань

Удосконалювати вміння слухача курсів у спілкуванні на задану тему, ведення бесіди, використовуючи нові лексичні одиниці згідно теми, вміння логічно мислити, робити аналіз, висновки та узагальнення, удосконалювати граматичні вміння та навички згідно теми

Розвиваюча мета:

  1. Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

  2. Розвивати мовну і слухову пам’ять.

  3. Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

  4. Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

  5. Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття засвоєння нових знань.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках

Література :

1-Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .

2. Brigitta Fröhling . Aspekte b2. – Berlin: Langenscheid, 2010.- 154 s.

3.Халтуріна О.В. Alltagsdeutsch.- Томськ: Політехнічний університет, 2011.- 106 с.

4.Pluspunktdeutsch- Arbeitsbuch 2. (Nivea A2).- Berlin: Cornelsen Verlag , 2006.- 181 S.

Схематичний план заняття

Початок заняття

1.Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачем. Повідомлення теми те мети заняття.

2.Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності

3.Підготовка вивчення нового матеріалу. Мовленнєва зарядка (використання скоромовок, прислів’їв. Чи асоціативних вправ для більш ефективного запам’ятовування нового матеріалу) .