- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
2.Основна частина заняття
2-1-. Розвиток усного мовлення. Виконання вправ на активізацію мовленнєвих зразків. Створення установки на сприймання і розуміннямовлення. [1] p.76.
2.2.Удосконалення навичок сприйняття іншомовного мовлення. (перегляд та обговорення відео « Die Vorbereitung auf Konzert». Робота над текстом “Wehtum nach Heimat “. [2] с. 16-17.
2.3. Бесіда на основі переглянутого відео . Виконання вправ на закріплення ЛО з теми. [2] с. 15.
3.Заключна частина заняття
3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.
Дисципліна: Іноземна мова (німецька)
Індивідуальне заняття (рівень А1, початківець)
Дата__08.10.2015_____________________
Час проведення заняття: 18.00-19.00
Тривалість заняття: 60 хв.
Викладач___Тетяна____________________________________
Сдухачі: Влад
Тема заняття: Erste Kontakte. Auf der Meldestelle
Навчальна мета:
Сформувати та розвивати вміння та навички слухачa у спілкуванні німецькою мовою на елементарному рівні, опираючись на відповідні мовні кліше вміти розповідати про місцеперебування осіб, заповнювати блан-формуляр, запрошувати в гості, а також в діалогічній формі вести бесіду між собою на задану тему ; сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань.
Розвиваюча мета:
Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.
Розвивати мовну і слухову пам’ять.
Підвищувати стилістичну культуру мовлення.
Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.
Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.
Тип заняття:
Заняття засвоєння нових знань.
Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках
Література :
1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .
2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.
Схематичний план заняття
Початок заняття
1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.
2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.
2.Основна частина заняття
2-1-. Вступний курс Перші кроки до німецької мови. Die Ersten Kontakte.Auf der Meldestelle . [1] s.29.
2.2. Тренування навичок читання . Мелодика речення.
2-3. вивчення та активізація елементарних мовних кліше.
Заключна частина заняття
3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.
Дисципліна: Іноземна мова (німецька)
Індивідуальне заняття (рівень А1, початківець)
Дата__08. 09. 2014_____________________
Час проведення заняття: 16.00-17.00
Тривалість заняття: 60 хв.
Викладач___Тетяна____________________________________
Слухач: Лєра
Тема заняття: Erste Kontakte. Das ABC; sich vorstellen. Das Abschied und Begrüßung -Die Zahlen von 1 bis 100-
Навчальна мета:
Вступний курс фонетики, правила читання умляутів та дифтонгів в німецькій мові,мелодика речення та вимова особливих звуків німецької мови. Сформувати та розвивати вміння та навички слухачів у спілкуванні німецькою мовою на елементарному рівні, опираючись на відповідні мовні кліше , сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань.
Удосконалювати вміння слухачів курсів у спілкуванні на задану тему, ведення бесіди, використовуючи нові лексичні одиниці згідно теми, вміння логічно мислити, робити аналіз, висновки та узагальнення.
Розвиваюча мета:
Розвивати логічне мислення слухачів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.
Розвивати мовну і слухову пам’ять.
Підвищувати стилістичну культуру мовлення.
Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.
Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.
Тип заняття:
Заняття засвоєння нових знань.
Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках
Література :
1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .
2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.
Схематичний план заняття
Початок заняття
1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.
2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.