Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти за березень.doc
Скачиваний:
2
Добавлен:
14.02.2016
Размер:
330.24 Кб
Скачать

2.Основна частина заняття

2-1-. Вступний курс. Перші кроки до німецької мови. Die Ersten Kontakte. Nomen. Pluralformen /1/ s.12

2-3. вивчення та активізація граматичних навичок ( утворення мнрждини іменників) .

2.4. Прослуховування аудіоматеріала та виконання вправи до прослуханого /1/.

  1. Заключна частина заняття

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.

Дисципліна: Іноземна мова (німецька)

Індивідуальне заняття (діти) ,Niveau A1

Дата__07.03.2015_____________________

Час проведення заняття: 14.00-15.00

Тривалість заняття: 60 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Тема заняття: . Am Wochenende-

Навчальна мета:

Введення нових лексичних одиниць згідно теми, систематизувати лексичний матеріал з теми, сприяти його запам’ятовуванню, тренувати навички монологічного та діалогічного мовлення. Сформувати та розвивати вміння та навички слухача у спілкуванні німецькою мовою в межах тематики, самостійної роботи над мовою, сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань

Удосконалювати вміння слухача курсів у спілкуванні на задану тему, ведення бесіди, використовуючи нові лексичні одиниці згідно теми, вміння логічно мислити, робити аналіз, висновки та узагальнення, удосконалювати граматичні вміння та навички згідно теми

Розвиваюча мета:

  • Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

  • Розвивати мовну і слухову пам’ять.

  • Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

  • Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

  • Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття засвоєння нових знань.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках

Література :

  • Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .

  • Pluspunktdeutsch- Arbeitsbuch 2. (Nivea A1).- Berlin: Cornelsen Verlag , 2006.- 181 S.

Схематичний план заняття

Початок заняття

        • Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачем. Повідомлення теми те мети заняття.

  • Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності

  • Підготовка вивчення нового матеріалу. Мовленнєва зарядка (використання скоромовок, прислів’їв. Чи асоціативних вправ для більш ефективного запам’ятовування нового матеріалу) .

2.Основна частина заняття

2-1-. Розвиток усного мовлення. Виконання вправ на активізацію мовленнєвих зразків. Створення установки на сприймання і розуміння іншомовного мовлення шляхом прослуховування міні-діалогів та відтворення їх.

2.2. Активізація лексичних одиниць шляхом виконання вправ.

2.3. Виконання вправ на закріплення ЛО з теми. [2] с. 168.

3.Заключна частина заняття

3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.

Дисципліна: Іноземна мова (німецька)

Індивідуальне заняття ( Niveau A2)

Дата____09.03.2015___________________

Час проведення заняття: 16.00-17.30

Тривалість заняття: 90 хв.

Викладач___Тетяна____________________________________

Тема заняття : Die Vorbereitung auf die Prüfung Fit in Deutsch A1 ( підготовка до здачі теста на рівень А1 для підлітків )

Навчальна мета: Тренувати у слухача курсів навички монологічного та діалогічного мовлення, побудови діалогів та реплік , що виражають запрошення, прохання, наказ, згідно вимог здачі екзамена на отримання сертифікату А1. Сформувати та розвивати вміння та навички слухача у спілкуванні німецькою мовою в межах тематики, самостійної роботи над мовою, сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань;

Pозвиваюча мета:

Розвивати фонетичний слух, вміння застосовувати знання на практиці

Розвивати логічне мислення через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.

Розвивати мовну і слухову пам’ять.

Підвищувати стилістичну культуру мовлення.

Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.

Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.

Тип заняття:

Заняття систематизацію та активізація нових вмінь та навичок.

Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках, диск із фрагментом відео здачі екзамену , аудіо матеріали

Література :

Hartmund Auderstraß, Juta und Herbert Müllers Themen aktuell 1.Max Hueber Verlag, 2004.- 154 s.

Anna Buscha Begegnungen A- 1.- Schubert-Verlag, Leipzig; 2006.- 240 s.

Studio d1, Niveau A1+2.

Схематичний план заняття