- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
- •2.Основна частина заняття
- •3. Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •3.Заключна частина заняття
- •2.Основна частина заняття
- •Stundenverlauf
- •2.Zielorientierung
- •2. Bewertung
3.Заключна частина заняття
3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього завдання.
Дисципліна: Іноземна мова (німецька)
Індивідуальне заняття (рівень А1, початківець)
Дата_03.03.2015___________________
Час проведення заняття: 15.00-16.00
Тривалість заняття: 60 хв.
Викладач___Тетяна____________________________________
Слухач: Катя
Тема заняття: Tiere, Körperteile der Tiere
Навчальна мета:
Введення нових лексичних одиниць згідно теми, систематизувати лексичний матеріал з теми, сприяти його запам’ятовуванню, тренувати навички монологічного та діалогічного мовлення. Сформувати та розвивати вміння та навички слухача у спілкуванні німецькою мовою в межах тематики, самостійної роботи над мовою, сприяти формуванню використовувати отриману інформацію для реалізації комунікативних завдань
Удосконалювати вміння слухача курсів у спілкуванні на задану тему, ведення бесіди, використовуючи нові лексичні одиниці згідно теми, вміння логічно мислити, робити аналіз, висновки та узагальнення, удосконалювати граматичні вміння та навички згідно теми
Розвиваюча мета:
Розвивати логічне мислення студентів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.
Розвивати мовну і слухову пам’ять.
Підвищувати стилістичну культуру мовлення.
Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.
Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.
Тип заняття:
Заняття формування нових вмінь та навичок .
Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках
Література :
1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .
2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.
Схематичний план заняття
Початок заняття
1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачем. Повідомлення теми та мети заняття.
2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності ( гра „Вгадай слово» - на повторення засвоєного лексичного матеріалу)
2.Основна частина заняття
2.1.Введення слухача курсів в іншомовне середовище. Активізація навичок сприйняття іншомовного мовлення шляхом демонстрування картинки ( Was ist hier gemalt?)
2-2-. Введення лексичного матеріалу ,згідно теми, за допомогою методичних карток та таблиць (унаочнення)
2.3. Активізація навичок перекладу ( речення на переклад з української на німецьку і навпаки)
2.2.Закріплення вивчених граматичних одиниць, виконання вправ.
Заключна частина заняття
3.1. Підсумки заняття. Пояснення домашнього
Дисципліна: Іноземна мова (німецька)
Заняття (міні група 3 чоловіка, рівень А1, початківець)
Дата__7. 03. 2015_____________________
Час проведення заняття: 16.30-18.30
Тривалість заняття: 2 години.
Викладач___Тетяна____________________________________
Тема заняття: -Essen und Trinken.
Навчальна мета:
Активізація комунікативних навичок слухачів курсів, згідно тематики. Збагатити лексичний запас слухачів. Тренувати слухачів у вживанні вивченої лексики в діалогічній і монологічній формі.
Розвиваюча мета:
Розвивати логічне мислення слухачів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація.
Розвивати мовну і слухову пам’ять.
Підвищувати стилістичну культуру мовлення.
Розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву.
Розвивати вміння і навички правильного користування набутими знаннями на практиці.
Тип заняття:
Заняття засвоєння нових знань.
Обладнання: роздатковий матеріал , текстові завдання ілюстративний матеріал, завдання на картках
Література :
1.Матеріали з Інтернет-джерел//www.deutsch-portal.com .
2. Anne Busche- Begegnungen- Spachniveau A1: Schubert Verlag, Leipzig, 240 s.
Схематичний план заняття
Початок заняття
1-Організаційний момент. Привітання. Бесіда з слухачами. Повідомлення теми те мети заняття.
2-Актуалізація опорних знань, життєвого досвіду слухача та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.