Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
магістер_Воловоденко.doc
Скачиваний:
17
Добавлен:
14.11.2019
Размер:
10.42 Mб
Скачать

Viі. Підведення підсумків

Висновки: на цьому занятті ви навчилися використовувати особливості Adobe Photoshop CS5, у процесі створення різноманітних ефектів інструментальним засобом «Фільтри». Основні проблеми виникали при налаштуванні параметрів фільтрів, попрацюйте над цими операціямидодатково. Вашу роботу сьогоднішньому занятті, можна оцінити на «добре».

Viiі. Домашнє завдання

  1. Перевірити ефекти зображення, наслідок застосування всіх фільтрів із стандартного набору Adobe Photoshop CS5.

  2. Ознайомитися із особливостями застосування текстових об’єктів до зображень, в Adobe Photoshop CS5.

Додаток б Лабораторно-практичне заняття №3

Тема: Робота з текстом та його налаштування в Adobe Photoshop CS5

Мета:

Навчальна: Навчити учнів застосовувати та налаштовувати текст у растрових зображеннях середовищах Adobe Photoshop CS5;

Розвивальна: Розвивати вміння та навички ретушування графічних зображень з допомогою растрового редактора Adobe Photoshop CS5;

Виховна: Виховувати культуру користувача ПК. Сприяти вихованню естетичного смаку учнів під час роботи з графічними об’єктами.

Тип заняття: засвоєння умінь і навичок.

Обладнання: комп’ютери, програмне забезпечення Adobe Photoshop CS5.

Очікувані результати: Учні повинні навчитися створювати та налаштовувати зображення із текстом, засобами Adobe Photoshop CS5.

План заняття

І. Організаційна частина

ІІ. Інструктаж з техніки безпеки

ІІ. Актуалізація базових знань

ІV. Мотивація навчальної діяльності

V. Виконання лабораторно-практичних завдань

  1. Завантажити растровий графічний редактор Adobe Photoshop CS 5;

  2. Виконати завдання лабораторно практичної роботи;

  3. Зберегти виконане завдання у власній папці;

  4. Оформити звіт.

VI. Перевірка засвоєних знань

VII. Підведення підсумків

VIIІ. Домашнє завдання

Хід заняття

І. Організаційна частина

1.Перевірка наявності учнів;

2.Перевірка готовності навчальної аудиторії до уроку;

ІІ. Інструктаж з техніки безпеки

1. Вимоги безпеки перед початком роботи:

1.1. Заборонено заходити до аудиторії у верхньому одязі чи приносити його з собою.

1.2. Заборонено приносити на робоче місце особисті речі, дискети та ін., крім ручки і зошита.

1.3. На робочому місці слід сидіти так, щоб можна не нахиляючись користуватися клавіатурою, і водночас бачити зображення на екрані.

1.4. Починати роботу можна лише за вказівкою викладача або лаборанта.

2.Вимоги безпеки під час роботи:

2.1. Заборонено ходити по комп’ютерній аудиторії, голосно розмовляти.

2.2. Виконувати слід тільки зазначене учителем завдання. Категорично заборонено виконувати інші роботи.

2.3. На клавіші клавіатури потрібно натискати плавно, не припускати ударів.

2.4. Користуватися друкувальним пристроєм дозволяється тільки у присутності викладача або лаборанта.

2.5. Заборонено самостійно переміщувати апаратуру.

2.6. Заборонено запускати ігрові програми.

2.7. У випадку виникнення неполадок треба повідомити викладача або лаборанта.

2.8. Не намагатися самостійно відрегулювати апаратуру або усувати в ній неполадки.

3. Вимоги безпеки після закінчення роботи:

3.1. Про неполадки, що виникли під час роботи, слід зробити записи у відповідних журналах.

ІII. Актуалізація базових знань

На минулому лабораторно-практичномузанятті ви ознайомилися з інструментальним засобом – фільтри, графічного редактора Adobe Photoshop CS5. Давайте пригадаємо:

  1. Що таке «фільтр» в Adobe Photoshop CS5

  2. Наведіть приклад використання фільтрів

  3. Як додати фільтр до зображення

  4. Які фільтри ви знаєте

ІV. Мотивація навчальної діяльності

У процесі виконання даної лабораторно-практичної роботи, ви здобудете навички роботи з елементами тексту та особливостями їх налаштування, засобами Adobe Photoshop CS 5. Використання цього растрового редактора, дає можливість створювати різноманітні стилісти та оформлення текстових написів. Такі навички знадобляться у процесі розробки друкованих видань.