Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4. Заключна частина уроку

Домашнє завдання:Вправа 7 стор. 33

Підсумки уроку.Вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.

Урок 18

Тема: Family. Friends. Character.

Мета:- вдосконалювати навички читання, монологічного та діалогічного мовлення у вивчених лексико-граматичних структурах по темі;

- практикувати інтерактивні форми навчання, стимулювати прояви ініціативи учнів;

- виховувати вміння працювати в парах і групах, почуття взаємодопомоги та колективізму при обговоренні дискусійних проблем;

- розвивати комунікативні здібності учнів.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Мовленнєва зарядка

Many people go to work. You are pupils. You also go to work. You must be clever and smart at school and at home. Why do you go to school? Pupil – a profession or not?

3. Основна частина уроку

а) Повторення: вживання прислівників –обставин часу:

always-not always-normally-rarely-never

b)Виконання завдання з розвитку навичок ММ і ДМ, вправа 6 стор. 33, «Як часто ти це робиш?» Обговорення головних дискусійних питань.

с) Створити портрет типового учня групи одним реченням:

The typical pupil in our group often goes shopping.

The typical pupil in our group never cooks for other people.

The typical pupil in our group doesn’t like to study.

The typical pupil in our group is very active during the break.

The typical pupil in our group helps about the house.

d)Виконання вправи 8 стор. 34 «Інтерв’ю з Меган», створення портрету дівчини, визначивши її позитивні та негативні риси:

+ She is quite tidy. She cleans her own room.

- She uses the phone for a long time.

+ She never leaves her clothes on the floor.

+ She likes listening to the music.

- They don’t understand the music Megan likes.

- Sometimes her music is too loud.

- She never finishes a meal and always leaves it on her plate.

- They ask her to finish a meal but she rarely listens.

- She often gets up very late on Sundays too.

e) Робота в парах (групах): Do you agree to Megan’s good or bad habits? What’s your personal opinion of the girl? In what way could they understand each other?

Dispute if you can. Which Megan’s habits do you like? Why?

Why? What habits of Megan would you have or break if you were in her shoes? Would Megan be your friend or not?

f) Читання і лексичний аналіз словосполучень вправи 10 стор. 34.

Підготовка до домашньої письмової роботи «Звички мого друга.»

Приклади вживання даних словосполучень у реченнях. Виконання словникової роботи (вправа 12 стор. 35 підручника).

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: виконати словникову роботу стор. 35; написати твір “Звички мого друга”

Підсумки уроку: вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.

Урок 19

Тема: Family. Friends. Character.

Мета:- вдосконалювати навички читання та усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури;

- навчити учнів виконувати трансформаційні завдання з вживанням виразів згоди та

незгоди;

- виховувати вміння працювати в парах, давати суб’єктивну та об’єктивну оцінку явищам навколишнього середовища;

- розвивати комунікативні здібності учнів, елементи аналізу та самоаналізу.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку.

a)Перевірка домашнього письмового твору "AboutMyFriend";

b)Фонетичне і лексичне опрацювання прикметників – ознак якості:

easy-going bad-tempered

serious mean

disciplined forgetful

sociable selfish

reliable talkative

generous shy

honest aggressive

energetic untidy

polite adventurous

neat lazy

clever stupid

hard-workingboring

c)Вправа 13 стор.35 – опис малюнка підручника за опорами:

I think this pupil is hard – working because…..

I believe this pupil likes music and sports because…..

I consider this pupil to be very tidy because…..

To my mind this pupil likes computer games because…..

d) Вправа 15 стор. 36- "What kind of person are you?"

Учні виконують завдання з розвитку навичок ММ, використовуючи мовленнєві кліше згоди та незгоди; фонетичне та лексичне опрацювання нових дієслів: hatedetestcan't stand;

виконання трансформаційних вправ з вживанням виразів згоди та незгоди.

e) Розвиток навичок ММ: What qualities do you have ?

What kind of person would you like to be? How can you gain more positive habits?

Whom do you consider to be your friend? Do you have more bad or good habits?

Whom do you want to be like? Whose examples would you like to follow?