Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4. Заключна частина уроку

Домашнє завдання: виконати вправу 3 сторінка 12; вивчити нові ЛО з теми.

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 6

Тема: Traveling

Мета:- вдосконалювати навички усного мовлення та читання;

- розвивати навички учнів вживати нові ЛО з теми «Подорож»;

- формувати лексичні і граматичні навички учнів;

- сприяти розвитку самостійного мислення і спостережливості;

- виховувати увагу, уміння чітко виконувати правила дорожнього руху для водіїв та

пішоходів.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання

2. Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка

3. Основна частина уроку

a)Повторення вивченихнових ЛО з теми у словосполученнях та реченнях.

b) Перевірка виконання домашнього завдання; аудіювання запису 3 стор. 149-150 і заповнення учнями часової таблиці:

Wheeled vehicles and sailboats 3000 BC. Man in space 1961

Paved roads 300 – 20 BC. Electric vehicles 20th century

Airplane flight 20th century. Steam engine 1700

City coach line 1660. Railroad 1825

c) Виконання вправи 4 стор. 12 – учнідають відповіді на 6 питань.

d) Виконання вправи 5 стор. 13 – Means of Transport and their Speed”:

1) bus (coach) – 60км/hr 2) shuttle bus – 70км/hr

3) taxi – 90км/hr 4) bicycle – 15км/hr

5) motorbike – 80км/hr 6) trolley-bus – 50км/hr

7) tram – 40км/hr 8) long distance truck – 100км/hr

9) car – 90км/hr

T: Children, do you agree to all these data given above? P1, P2, P3;

e) Виконання вправи 6 стор. 13 – “Traffic Signs and Traffic Rules”:

information signs – blue rectangles

Traffic signs order signs – blue and red circles

warning signs – red triangles

direction signs – blue rectangles

f) Виконання вправи 8 стор. 14 – “Traffic Signs and Traffic Rules”.

Робота над ЛО: obey, straight, driver, empty, reflectors;

Учні читають і перекладають завдання і з’ясовують,для кого ці правила.

g)Повторення вивчених на уроці нових ЛО та ситуативних словосполучень.

4 Заключна частина уроку

Домашнє завдання: виконати вправу 9 стор. 14

Підсумки уроку Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 7

Тема: Travelling

Мета: - вдосконалюватинавички аудіювання, читання, ММ та ДМ;

- формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні учнів у граматичних

структурах;

- навчити учнів самостійному непідготовленому висловлюванню з даної

теми з використанням мовленнєвих штампів;

- сприяти розвитку самостійного мислення, кмітливості;

- виховувати повагу до однокласників , інтерес до вивчення англійської мови.

Хід уроку

1 Організація класу. Привітання

2 Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка

3 Основна частина уроку

a)Повторення вивчених лексичних одиниць з теми «Подорож».

b) Перевірка виконання домашнього завдання – вправа 9 стор.14-15;

с) Виконання вправи 10 стор. 15 – match the words and definitions;

To depart – to leave; to go away

To arrive – to reach the end of the journey; to come to a place

Destination – the place to which a person or thing is going

Journey/trip – travel from one place to another

Tour – travel from place to place doing sightseeing

Voyage – a journey or trip by water

d) Виконання вправи 11 стор. 15, 16 – “Look at the ticket and answer”;

Who is going to travel? What is the departure date?

What is the vehicle number? When does the journey start?

How long is the trip? What is the departure time?

What is the arrival time? How much does it cost?

What is the place of destination?

e) Рольова гра – “Where are you going to”? ( вправа 12 стор. 16)

You are in London. Look at the travel information. Choose a place of destination and means of transportation. Let your partner guess it (making up the dialogues):

A: Are you going by plane? B: Yes, I am.

A: What time does it leave? B: At 10.30 in the evening.

A: How long does the journey take? B: It takes 3 hours.

A: So you are going to Rome B: Right!

f) Виконання вправи 13 стор. 16 – «The Woman’s Opinion»:

Why doesn’t the woman like traveling?

What is boring for her while traveling?

How does the woman express her dislikes? Why?

Where could she feel comfortable?

Could you see the world without leaving your home?

Do you agree or disagree with her? What are your arguments?