Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: вивчити нові лексичні одиниці: прикметники – ознаки якості людини; виконати вправу 15b стор. 36.

Підсумки уроку:вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.

Урок 20

Тема: Family. Friends. Сharacter.

Мета: -вдосконалювати навички писемного та усного мовлення з вживанням лексико- граматичних структур Present іPastSimpleActive;

- формувати навички вживання граматичних структур з модальними дієсловами та означеннями якостей людини;

- виховувати увагу, уміння чітко виконувати інструкції вчителя;

- розвивати спостережливість, мовну здогадку, елементи аналізу та самоаналізу.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання

2. Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка: учні повторюють вивчені прикметники-ознаки якостей і складають з ними словосполучення та речення

3. Основна частина уроку

а) Перевірка виконання домашнього завдання (вправа 15b стор.3)

b) Вправа 17 стор. 36-37 – «Discuss your friend’s qualities. Сompare your answers with other groups. What qualities are common and different? Do you agree or disagree with them? Why do some groups have the same opinion? In what way are their answers common (different)? Whose answers do you consider to be the best ones and why? Give your reasons. Робота над незнайомою лексикою:

Ignore, let you down, tell lies (the truth), offer, offend

c) Виконання вправи 19 стор. 37; читання тематичного тексту з повним охопленням змісту прочитаного; обговорення тексту з використанням QandA;власні твердження учасників дискусії:

Were the man's friends his real friends? Why? Why not?

Should you always tell the truth to your friends? Why? Why not?

How would you act if you were in the man's shoes?

Was the man right having told so? Give your reasons.

Could you name them real friends? Why do you think so?

In what way could real friends act? Prove your opinion.

Could they offend his friends saying so? Why not?

How do you understand the English proverb "A friend in need is a friend indeed"? Is this proverb relevant to the text?

Would you like to change some sentences in the text? Why?

d)Виконання вправи 18 стор. 37; побудова речення з використанням модальних дієслів can/may/must/need/should/would;

розвиток навичок ММ за алгоритмом do-have-be:

My friend mustn’t lie to me, she must be honest.

We should be of some common interest because…

They needn’t be the same age as me, that’s why…

My friends could be easy-going and tolerant.

I could detest boring and stupid persons because…

4. Заключна частина уроку

Домашнє завдання: виконати вправу 20 стор. 37-38

Підсумки уроку.

Урок 21

Тема: Family. Friends. Сharacter.

Мета: - вдосконалювати навички писемного та усного мовлення з вивчених тематичних лексико-граматичних одиниць;

- закріпити вивчений лексико-граматичний матеріал на письмі;

- практикувати учнів у ММ за проблемними ситуаціями;

- розвивати комунікативні здібності учнів, елементи логічного та критичного мислення

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка:

3. Основна частина уроку.

а) Перевірка виконання домашнього завдання: вправа 20 стор. 37-38

Martin and Malcolm are twin brothers.

What facts of their biography are common (different)?

Were they smart pupils at Central College? Give your reasons.

What are they? Whose profession is more important? Why?

Do you think they have got much in common?

Which activity do you like more? Explain your choice.

b) Виконання вправи 21 стор. 38-«A letter to a newspaper»; читання тексту і керована навчальна бесіда за прочитаним:

Are the girl’s feelings described in the letter really typical?

What are your own feelings towards your sister/brother?

Are your parents sometimes (often) critical towards you?

Have you ever been punished or praised instead of your sister?

Did you want to be or to look like your sister/brother?

Do you want to be the only child in your family? Why? Why not?

What can be reasons for conflicts between children?

How can brothers and sisters care for each other?

Are you always (sometimes, often) wrong (right) in conflicts?

Do you agree to the girls feelings in her letter?

What would you do if you were her elder sister/brother?

What is the main girl’s problem in the family?

с) Повторення у ММ учнів вивчених лексичних одиниць: прикметників-означень якості (positive adjectives-negative adjectives);

вправа 12 стор. 35 підручника; рольові ігри за ситуаціями.

d) Виконання вправи 24 стор. 39 - вірш «The Quarrel»; декламування вірша і аналіз незнайомих лексичних одиниць:

«One thing led to another We hated one another

And somehow we fell out The afternoon turned black

slight-right-strong-wrong Thumped me on the back…»

Словникова робота учнів над незнайомими ЛО, опрацювання нових слів в словосполученнях та реченнях, виразне читання вірша.