Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4 Заключна частина уроку

Домашнє завдання:підготуватись до контролю знань з теми «Подорож».

Підсумки уроку Вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.

Урок 15

Тема: Travelling

Мета:- проконтролювати навички усного та писемного мовлення по вивченій темі;

- вдосконалювати навички індивідуальної та групової роботи;

- прищеплювати повагу до навчання, дорученої справи, почуття колективізму та відповідальності;

- формувати навички теоретичного та практичного вирішення завдань проблемно – пошукового характеру;

- виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Хід уроку

1 Організація класу. Привітання

2 Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка

3 Основна частина уроку

Виконання учнями різнорівневих завдань по темі «Подорож»:

А: write down as many words as you can on the topic;

В: write down as many words- combinations and sentences on the topic;

С: write down English equivalents of the following sentences:

1) Лондонські автобуси зупиняються лише на зупинках.

2) Вам слід зареєструватися і пройти паспортний контроль.

3) Перед посадкою покажіть ваш квиток кондуктору.

4) Існує чотири види дорожніх знаків.

5) Людям завжди подобалося подорожувати.

6) Я не знаю швидкості цього тролейбуса.

7) Подорож у космосі була б дуже вражаючою!

8) Ви можете залишити речі у багажному відділенні.

D: презентаціята захист групових тематичних проектів:

You are working for a travel agency. Make up a tour around the world. Think of:

places to go;

things to see there;

things to do there;

means of transportation to get there and use there.

We are not alone in the universe.

My favorite kinds of locomotion.

Summer: wonderful time for travelling!

Учні рівня D, які не готували захист тематичного проекта, пишуть твір на одну із вибраних тем ( див. назви тем проектів)

4 Заключна частина уроку

Домашнє завдання: .____

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює проектні завдання учнів.

Урок 16

Тема: Family. Friends. Character.

Мета:- активізувати і закріпити тематичні ЛО;

- вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення;

- практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями;

- навчати систематизувати одержану інформацію;

- розвивати логічне та аналітичне мислення.

Хід уроку

1 Організація класу. Привітання

2Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична зарядка

I have father Father, mother

I have mother Sister, brother

I have sister Hand in hand

I have brother With one another

Мовленнєва зарядка

Виконання комунікативних вправ в режимі Q and A:

Is your family large? What are the members of your family? What do you do yourself? What do you usually do together? Who is the first in your family in getting up? Why? What days do you like better –week-days or rest-days?

Are you in a hurry in the morning? Give your examples and reasons.