Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

1. Організація класу.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку.

a) Перевірка виконання домашнього завдання: вправа 12 стор.123: English words are:

• very easy to learn. • difficult to learn.

• quite easy to learn. • quite difficult to learn.

• easy to learn. • very difficult to learn.

• sometimes easy,

sometimes difficult.

b) Виконання комунікативних вправ з Present Perfect Active Voice.

c) Вправа 15 стор. 124: where can you hear English?

songs advertisements in the bus

lectures radio programmes in the airport

films announcements in the lesson

cartoons TV programmes in the street

business meetings in a shop

d) Children, fancy you are experienced translators. Try to translate the following sentences into Ukrainian (hand-outs): A little later the teacher presents English variant for checking up:

• Le matin nous avons aide les kolkhosiens dans les champs.

D`abord nous avons cueilli les fruits dans le jardin.

• Am Morgen haben wir den Kolchosbauern auf den Feldern geholfen.

Zuerst haben wir Obst in Garten gesammelt.

In the morning we helped the collective farmers in the fields. First we picked fruit in the orchard.

e) Повторення вивченої додаткової лексики по темі (див. Уроки 75 е, 76 е.)

f) Some examples of translation of misleading words:

balance – баланс mode – мода

1) Пристрій для вимірювання ваги 1) Спосіб, метод

2) Зіставлення 2) Манера

3) Рівновага, врівноваженість 3) Форма, вид

4) Маятник 4) Спосіб життя

5) Противага 5) Загальноприйняті правила

6) Баланс 6)Мода

7) Співвідношення 7) (грам.) спосіб.

8) Залишок

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: Вправа 17 стор. 125 (зробити український переклад)

Підсумки уроку. Вчитель підводить підсумки і оцінює роботу учнів.

Урок 79

Тема: My Favourite Subject. Learning English. Descriptions and Instructions.

Мета: ─ вдосконалювати навички усного мовлення, читання та перекладу з теми;

─ формувати навички теоретичного та практичного вирішення завдань проблемно-пошукового характеру;

─ навчити правильному виконанню завдань описово-інструктивного характеру;

─ виховувати інтерес до вивчення іноземних мов, розвивати вміння аналізу та самоаналізу.

Хід уроку