Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4.Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: виконати вправу 24 стор. 39, з’ясувати, хто правий (неправий) у конфлікті рідних братів .

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.

Урок 22

Тема: Family. Friends. Сharacter.

Мета:- вдосконалювати навички читання та усного мовлення з опорою на вивчені лексико-граматичні структури;

- продовжувати формувати навички непідготовленого усного мовлення за проблемними ситуаціями;

- розвивати спостережливість, уяву і естетичне сприйняття оточуючого середовища;

- сприяти розвитку логічного і критичного мислення, інтересу до поставлених завдань.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка:

3. Основна частина уроку

а) Перевірка виконання домашнього завдання-вправа 24b стор.39, вірш «TheQuarrel», повторення вивченої нової лексики і відповіді на питання до тексту:

Who do you think was right in the quarrel, author or his brother?

How did the boys feel about their quarrel?

How did the brothers show their feelings?

How do you understand the words «Oh, we can’t go on all night? »

What was the reason for their quarrel to start?

Which line of the poem is the most important? Why?

b) Виконання вправи 25 стор. 39-40, учні вибирають відповідні прикметники до малюнків 1-6 і пояснюють свій вибір: happy-unhappy-nervous-surprised-boring-angry

c) Виконання вправи 26 стор. 40-41 підручника «Situations and Feelings»:

This boy is happy because he has won the competition.

The boatman is stupid and adventurous to go to the open sea.

The housewife is forgetful, that’s why the window-plant is broken.

This pupil is lazy, his marks are very poor.

The man is bored because of the rainy weather.

The woman is very surprised of such present.

d)Виконання вправи 27 стор. 41-текст «Sara in the Yard»,учні читають текст і виконують тестове завдання, заповнюючи пропуски в реченнях:

  1. bored

  2. sad

  3. cold

  4. hungry

  5. thirsty

  6. happy

  7. tired

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання:повторити прикметники – ознаки якості, підготуватися до аудіювання незнайомого тематичного тексту;

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 23

Тема: Family. Friends. Character

Мета: - вдосконалювати навички читання, аудіювання та писемного мовлення, вживання лексичних одиниць в Present і Past Simple;

- сприяти розвиткусамостійного мислення, елементів аналізу та самоаналізу, спостережливості та уваги;

- розвивати комунікативні здібності учнів групи.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3.Основна частина уроку.

a)Аудіювання тематичного тексту “ABrownWolf”,завдання 14 сторінка 154 підручника.

b)Фонетичне і лексичне опрацювання незнайомих лексичних одиниць:

To save husband

Wild let him stay (go)

Fresh meat towards

Continued suddenly

c) Повторне прослуховування оповідання і робота над твердженнями (True) або (False):

1) John Smith and Mary lived in the forest.─

2) Once, when Smith was in the forest, he found a dog.+

3) He took the dog home and gave him some vegetables.─

4) In the morning he couldn’t find the dog.+

5) In a week he found the dog in the forest and brought him home.─

6) The dog didn’t let Smith touch him.+

7) The Smiths liked the dog and called him Wolf.+

8) When the dog saw Smith for the first time he jumped at him.─

9) A man came to the Smiths and took the dog with him.─

10) The dog remembered his old master and ran with him.+

d)Учні записують речення у правильній послідовності (десять тверджень вправи 2 стор. 42–43 підручника)

e)Учням достатнього і високого рівнів пропонуються наступні письмові творчі завдання (на вибір учнів):

  • What do you think of the dog?

  • Why did the dog behave himself very strangely?

  • Why did the dog run between two masters?

  • How do you understand the sentence – “The dog ran after the man and never turned his head?”

  • Do you know any other stories about dogs?