Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4.Заключна частина уроку

Домашнє завдання: записати в словники і вивчити способи термічної обробки харчових продуктів ( вправа 5 стор. 49)

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 28

Тема: Health. Food

Мета:-вдосконалювати навички читання та усного мовлення, вживання ЛО у граматичній структурі PresentSimple;

- розвивати комунікативні здібності учнів;

- сприяти розвитку самостійного мислення, вміння робити висновки, узагальнення.

Хід уроку

1 Організація класу. Привітання

2 Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка

3 Основна частина уроку

a) Перевірка виконання домашнього завдання

b) Повторення вивчених ЛО та словосполучень по темі

c) Виконання вправи 5 стор. 49 – «What can we do with foods?»

Boil

Steam

Stew

Grill

Fry

Roast

Say what we can do with these foods. Use the verbs from the first column and the nouns from the second column:

boil vegetables, eggs, potatoes, spaghetti, soup;

fry meat, eggs, fish, cutlet, omelette, potatoes etc.

d) Вправа 6 стор. 50 – read the sentences and guess the meanings of the words in bold type:

slice – peel – mash

e) Вправа 7 стор. 51 – read the recipe. Fill in the gaps with the words from the box.

Guess what recipe it is:

- take

- wash

- peel

- cut

- add

- boil

- get

- add

- mash

4. Заключна частина уроку

Домашнє завдання: Прочитати вправу 9 стор. 51 і записати рецепт улюбленої домашньої страви.

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 29

Тема: Health. Food

Мета:- вдосконалювати навички аудіювання, читання, усного та писемного мовлення;

- формувати навички вживання ситуативних та тематичних лексичних одиниць в граматичних структурах даної теми;

- виховувати естетичні смаки, культуру поведінки за столом, правила мовного етикету;

- розвивати елементи критичного та аналітичного мислення.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку

а) Перевірка письмового домашнього завдання

b) Повторення вивченої лексики по темі у словосполученнях і реченнях

c) Виконання вправи 9 стор. 51 – How to Lay the Table

1) table cloth 4) soup spoon

2) plates 5) fork

3) knife 6) glass

7) table napkins

d) Рольова гра – учні в групах інсценують сервіровку столу, коментуючи свої дії. На дошці

записані деякі додаткові лексичні одиниці та речення:

  • Please, pass me (hand over) the salt.

  • May (might) I trouble you for some pepper?

  • Would you be so kind as to bring me some sugar?

  • Obligeme with some more if you please.

  • May I have a little to taste?

  • Do you mind me having some cake?

e)Аудіювання оповідання ( завдання 15 стор. 154) і відповіді учнів на питання

(вправа 10 стор. 52) :

Where did Thomas come from?

What did he see there for the first time in his life?

What did his English friends do when he showed it to them?

Why did Thomas eat his meat with fingers?

Why did his friends laugh at him?

What food can you eat : using your fingers, with a fork, with a knife?

f)Виконання вправи 11 стор. 52 та тестових завдань до оповідання:

- Table manners are not different in different countries.

+ In Britain you mustn’t lift your soup plate to your mouth.

+ Japanese are never worried about making noise while drinking soup.

  • Making noise is a way of enjoying meals in Britain.

  • The British usually put their hands and elbows on the table.

  • In Mexico you don’t have to put your hands on the table.

+ In Arab countries you may enjoy your meals using only the right hand.