Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку

а) Перевірка виконання домашнього завдання

b)Вправа 17 стор. 54 – “Food and Calories”; учні читають назви різних продуктів харчуван-

ня і з’ясовують, яку кількість калорій містить той чи інший продукт.

  • Find out how many calories you eat for breakfast, lunch and dinner in one day. Boys of your

age need 2.650 calories per day, girls need 2.150 calories.

  • Do you have enough or too many calories?

c) Виконання вправи 18 стор. 54-55 “What We Need to Live”;

carbohydrates give you energy;

fats give you energy and help to keep you warm;

fibre is very important for your body to work well;

proteins help your body grow;

vitamins help to keep you healthy;

minerals are needed for your body (about 20 different ones)

- It is important that your food has all of these components and you don’t have to eat too little or too much.

d)Виконання практичного завдання вправи 20 стор. 56;

кожен учень повинен записати всі назви харчових продуктів, які він споживав протягом

одного дня, а також час споживання і кількість калорій, яку отримав його організм.

Розрахункові таблиці обговорюються в групах і з’ясовуються наступні проблеми:

  • Who had the healthiest meals?

  • Do you think your everyday meals are enough to keep your body fit and healthy?

  • What is the proportion between the tasty food and healthy food?

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: вправа 21 стор. 56.

Підсумки уроку.

Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 32

Тема: Health. Food

Мета: - вдосконалювати навички усного мовлення з опорою на лексико-граматичні

структури;

- навчити правильно вживати модальні дієсловаshould\would в усному та писемному

мовленні;

- сприяти розвитку самостійного та критичного мислення;

- прищеплювати естетичні смаки та повагу до фізичної культури і спорту, здорового

способу життя.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку

а) Перевірка виконання домашнього завдання;

b)Виконання вправи 21 стор. 56 підручника – “Areyoufit?”;

c)Робота в парах, виконання вправи 22 стор. 56 підручника:

You and your clothes

How often should you : - change your underwear?

- change your socks (tights)?

- change your jeans (trousers, skirt)?

- change your blouse (shirt)?

You and your body

How often should you : - wash your hands?

- wash your face and body?

- wash your hair?

- brush your teeth?

d)Вказівки щодо виконання тесту (вправа 26 стор. 56-57), фонетичне опрацювання нової

лексики:

• step on • press ups • touch your toes

• step off • sit- ups • stay in this position

Are you fit? How fit do you think you are? How do you think you can do in these tests?

Put a tick in one of these boxes:

Very fit Quite fit Not very fit