Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4 Заключна частина уроку

Домашнє завдання: опрацювати нові слова вправи 14 стор. 17

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів .

Урок 8

Тема: Travelling

Мета: - вдосконалювати навички аудіювання, читання та усного мовлення;

- формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах PresentіPastSimpleTenses;

- навчити учнів правильному вживанню англійських модальних дієслів і фраз наповнення;

- сприяти розвитку логічного та критичного мислення;

- розвивати спостережливість і пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови.

Хід уроку

1 Організація класу. Привітання

2 Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка

3 Основна частина уроку

a) Повторення вивчених ЛО по темі у словосполученнях і реченнях

b) Перевірка виконання домашнього завдання – вправа 14 стор. 17;

Booking – offices

Timetable Arrivals

Departures Information

Telephones Newsstands

Luggage

(baggage) Shops

Cafeteria Check-in

Passport control Gate

c) Аудіювання запису 5 стор. 150-151: ”At the Air Terminal”;

look at the map, listen to the description and find all the places on the map;

d) Виконання вправи 15 стор. 18 – «Information Signs»;

e)Пізнавальне читання: вправа 16 стор.18 - ”At the Air Terminal

f) Керована навчальна бесіда з учнями групи по темі:

Which is the fastest way of travelling?

Have you ever travelled by plane? Where and why?

What are advantages and disadvantages of this kind of traveling?

What are the booking – offices for?

What do you know about timetables?

Why are they different?

What can you do with your luggage?

What functions of check-in and passport control do you know?

In what way could the passengers feel themselves during the flights?

Do you know any real stories about air adventures?

4 Заключна частина уроку

Домашнє завдання: прочитати вправу 17 стор. 18; повторити нові тематичні ЛО.

Підсумки уроку Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 9

Тема: Travelling

Мета: - вдосконалювати навички читання та усного мовлення з даної теми;

- формувати навички вживання нових ЛО в ММ і ДМ учнів у лексико – граматичних структурах;

- формувати навички групової та парної роботи, відповідальності за доручену справу, колективізму та толерантності;

- сприяти розвитку аналітичного та критичного мислення;

- розвивати кмітливість і пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови.

Хід уроку

1 Організація класу. Привітання

Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка

3 Основна частина уроку

a) Повторення вивчених лексичних одиниць по темі «Подорож»;

b) Перевірка виконання домашнього завдання – вправа 17 стор. 18

«British Airlines Timetable»

P1, P2, P3: “Flight BA011 to Brisbane flies 3 times а week. It leaves London at 2p.m. the next day…”

“ Flight BA 259 to Caracas flies……”

c) Виконання вправи 18 стор. 19 – read the texts 1-3 and say which of them is about going by coach / by train / by plane;

Виконання словникової роботи, фонетичне опрацювання нових ЛО:

  • Luggage compartment Check-in

  • Boarding pass Gate

  • Stewardess Carriage

  • Conductor Compartment

  • Upper berth Dining car

  1. Читання текстів 1-3 вправи 18 і ММ за проблемними завданями вправи 20 стор. 19: What does the train consist of?

How do we call rooms in a carriage?

Where do we sleep on a train?

Where do we eat on a train?

Who checks tickets on a train?

Where do we put our luggage?

What do you need to get on a plane?

What information should you know to get on a plane?

e) Робота в парах: compare the following with your parner and report the discussion to the class; вправа 21стор20;

- the duties of a conductor and stewardess;

- a railroad carriage and the saloon of a plane;

- travelling by train and by plane;

- bus, railroad and air terminals