Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: виконати вправу 9a, b стор. 86

Підсумки уроку. Вчитель підводитьпідсумки уроку та оцінює роботу.

Урок 51

Тема: Hobbies ( Music )

Мета: ─ вдосконалювати навички усного мовлення, читання та аудіювання;

─ навчити вживати ситуативну лексику, фрази наповнення та мовленнєві

штампи;

─ практикувати учнів в усному мовленні за проблемними ситуаціями,

розвивати критичне і логічне мислення, елементи аналізу та самоаналізу;

─ виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови, естетичні

смаки.

Хід уроку

1. Організація класу.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку.

a) Перевірка виконання домашнього завдання – вправа 9 стор. 86.

b) Вправа 10 стор. 86 – читання тексту «Music» і фонетичне опрацювання нової ситуативної лексики в словосполученнях і реченнях:

choir - composers - musicians - conductors - orchestra

c) Аудіювання запису впр.26 стор. 159 – «Miss Newman’s Group»;

How many students like music? (23)

How many do not sing in the school choir? (13)

How many can play a musical instrument? (9)

How many do not play in the school orchestra? (5)

How many can play the guitar? (none)

d) Виконання вправи 11 стор.87 – Answer the questions;

Do you play any musical instrument? What instrument do you play?

Can you sing? Is there a choir in your school? Who directs the choir?

How many musicians are there in your school orchestra?

What composers do you know from your lessons of Music?

Do you know any modern composers?

Have you ever been to a concert hall or an opera theatre?

What music did you listen to?

e) Введення додаткової лексики по темі в мовленнєвих штампах:

+ The music is tuneful and appealing.

+ This music a monument of genius.

+ The music is richly coloured.

+ The music went to the heart.

– The music grates (rasps) upon the nerve.

– The music sounded scrappy.

– The music lacks depth.

– The music is stark and cold.

f) Повторення вивчених ЛО у словосполученнях і реченнях.

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: прочитати текст вправи 13 стор. 87-88

Підсумки уроку. Вчитель підводить підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 52

Тема: Hobbies (Styles of Music)

Мета: ─ формувати лексичні та мовленнєві навички учнів з теми;

─ практикувати у вживанні нових лексико-граматичних структур у

словосполученнях та реченнях;

─ розвивати кмітливість, пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови,

естетичні смаки при прослуховуванні музичних різножанрових творів;

─ виховувати вміння працювати в парах і групах, давати суб’єктивну та

об’єктивну оцінку явищам навколишнього середовища.

Хід уроку