Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4. Заключна частина уроку

Домашнє завдання: підготуватися до уроку узагальнення знань

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки і оцінює роботу учнів.

Урок 26

Тема: Family. Friends. Character.

Мета: -перевірити лексичні та граматичні навички учнів з писемного мовлення;

- формувати лексичні та граматичні навички;

- формувати вміння працювати з тестовими завданнями, правильно вибирати комунікативні граматичні засоби;

- розвивати вміння логічної побудови тверджень.

Хід уроку

1 Організація класу. Привітання

2 Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка

3 Основна частина уроку

Узагальнення знань учнів по вивченій темі, виконання різнорівневих письмових завдань:

A: Write down at least seven words of the topic;

B: Recollect and write down at least seven word-combinations of the topic;

C: Translate the following sentences into English:

Мені дуже подобаються розумні і працелюбні учні.

Це занадто ризиковано зробити. Вам вони не допоможуть.

Мій брат – оптимістична і енергійна людина.

Вам слід бути дружелюбними до своїх однокласників.

Егоїстична людина не завжди буває надійною.

У цього лінивого учня дуже погані оцінки.

D: Look through the list of compositions and choose one of them:

“My Friend’s Best Qualities”

“The Characters: Could They Be Ideal?”

“Your Personal Likes and Dislikes”

“What Things Would You like to do Better?”

“How to Improve your Bad Habits.”

4 Заключна частина уроку

Домашнє завдання: прочитати текст вправи 1 стор.48

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки і оцінює роботу учнів.

Урок 27

Тема: Health. Food

Мета: - вдосконалювати навички читання , аудіювання, усного та писемного мовлення з використанням вивчених лексико-граматичних структур;

- активізувати лексичний матеріал нової теми;

- розвивати комунікативні здібності учнів, закріпити вивчений лексичний матеріал на письмі;

- сприяти розвитку логічного мислення, виховувати дисциплінованість та уважність.

Хід уроку

1 Організація класу. Привітання

2 Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка

3 Основна частина уроку

a) Повторення вивченої раніше лексики по темі “Food”.

b) Виконання вправи 1 стор.48 – “From Viras Diary”, читання тексту з повним охопленням змісту прочитаного і відповіді на питання:

  • What do you prefer: ready-made or home-made food?

  • How often do you eat ready-made food?

  • What’s your favorite home-made food?

  • Can you cook it yourself?

  • In what way can you help your parents to prepare breakfast (dinner, lunch, supper)?

c)Виконання вправи 2 стор. 48; учні записують в зошитах словосполучення з іменниками. За кожне правильне словосполучення учень отримує один бал. Перемагає той, хто набере найбільшу кількість балів.

d) Виконання вправи3 стор.48; учні складають список з п’яти найулюбленіших страв, задають питання і складають портрет найтиповішого учня групи:

I like to have fried eggs and potatoes in the morning.

I prefer tea with lemon and cakes.

As for me I like vegetable soup with toasts.

The typical pupil in the group likes potatoes: he eats them almost every day.

e) виконання вправи 4 стор.49 – “Hot Dogs and Sandwiches”;

учні повинні прочитати речення і скласти з них два окремих оповідання, після цього

вони дають відповіді на питання до текстів:

What foods are these stories about?

When did they appear?

What is similar and what is different between them?

Who were their inventors?

Why are these foods very popular among many people?