Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4 Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: підготуватися до контрольного оцінювання знань по вивченій темі.

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.

Урок 37

Тема: Health. Food

Мета:- перевірити навички писемного мовлення з вивченої теми;

- вдосконалювати навички індивідуальної та групової роботи при підготовці, презентації та захисті учнівських проектів;

- розвивати навички критичного та аналітичного мислення, естетичного сприйняття оточуючого середовища;

- прищеплювати почуття групової та колективної відповідальності за доручену справу, повагу до навчання.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку.

Виконання різнорівневих письмових завдань по вивченій темі:

А: написати окремі лексичні одиниці по вивченій темі;

В: написати словосполучення по вивченій темі;

С: скласти і записати речення з використанням вивчених Л О;

D: презентувати та захистити індивідуальний або груповий проект по одній із вибраних тем:

─″Table Manners″

─ ″How to keep fit″

─″Food that gives us energy and helps us grow″

─″Healthy habits″

Учні, які не готували захист тематичного проекту, виконують граматичну вправу на стор.60 (Correct the mistakes).

4.Заключна частина уроку

Домашнє завдання: прочитати вправу 1 стор. 66, опрацювати нові Л О, дати відповідь на 7 питань до тексту.

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 38

Тема: Shopping. Clothes

Мета: - вдосконалювати лексичні навички учнів при вивченні нової теми;

- навчити учнів вживати нові лексико-граматичні структури у словосполученнях, реченнях, репліках складених діалогів;

- навчити учнів правильно розуміти і вирішувати завдання проблемно-пошукового

характеру;

- розвивати пам'ять та навички критичного мислення при виконанні комунікативних

вправ;

- розвивати навички спостережливості, уваги та адекватного оцінювання нерозгор-

нутих ситуацій.

Хід уроку

1.Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3.Основна частина уроку.

а) Вступне слово вчителя з нової теми, мотивація вивчення даної теми, шляхи та способи

досягнення кінцевого результату.

b) Повторення вивчених раніше лексичних одиниць з новоїтеми:

hat suit shirt jeans put on

cap costume skirt trousers take off

tie coat T-shirt pants dress

scarf raincoat blouse boots undress

trainers uniform sweater shoes wear

tights stockings jumper socks underwear

c) Керована навчальна бесіда з учнями з проблемних ситуацій:

What do you usually wear when you go to school (disco, party, grand meeting, sports ground, museum, fishing)?

d) Виконання вправи 4 стор. 67 – учніопрацьовують нову лексику:

light smart casual checked

dark plain striped polka-dotted

patterned flowery

e) Виконання вправи 5 стор. 68 – “People in the Street”.

Find these persons in the picture. Look and try to say:

What are they wearing? What are they doing?

What are they going to do now? Why do you think so?

Which clothes of these people do you like? Explain your choice.

Which clothes of these people would you like to wear?

f) Робота в групах. Вправи на розвиток пам’яті і логічного мислення, виконання вправи 5b

стор. 69 підручника : «Do you remember?»

Pair work. Choose one of the people in the picture; say what he/she is wearing. Can your partner

find this person?

Play a game. Memory test. How many true sentences can you say?

- The man in blue uniform is looking at his watch.

- Right. What else do you remember?