Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: лист спостережень за одягом учнів класу (вправа 22 стор. 74)

Підсумки уроку.

Урок 42

Тема: Shopping. Clothes

Мета:- вдосконалювати навички усного та писемного мовлення з теми; вчити правильно-

му і логічному висловлюванню власної думки;

- формувати навички непідготовленого ММ по темі “Мода”;

- ввести та активізувати нову лексику у граматичних структурах та мовних вправах;

- розвивати спостережливість, елементи аналітичного і критичного мислення;

- розвивати пізнавальний інтерес до теми, вміння вести дискусію з проблемних питань

даної теми.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку

а) Повторення вивченої лексики у словосполученнях і реченнях.

b)Перевірка виконання домашнього завдання – вправа 22стор. 74;

Лист спостережень за одягом учнів групи, диспут з проблемних питань, робота над

створенням діаграми улюбленого одягу.

c)Виконання вправи 25 стор. 75 – “Fashion and styles”.

exciting popular boring

3 stages of fashion shocking original out of date

surprising imitative vanished

d) Аудіювання звукозапису завдання 23 стор. 157 і виконання підстановчих вправ

завдання 26 стор. 76 “Fashion changes”:

How often did fashion change?

What fashion examples do you like?

Did your parents and grandparents tell you anything about fashion of their time?

Why is fashion constantly changing? Give your reasons.

What do you know about outstanding fashion producers and designers?

Do the Ukrainians follow the best fashion examples?

How do you get to know about fashion changes?

What would teenagers wear in twenty years’ time?

What qualities of fashion designer can you name?

Would you like to be a fashion designer?

What difficulties could you face if you were a fashion designer?

e) Виконання письмової роботи на тему “What will the fashion of the 21st century bring us?”.

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: прочитати і перекласти вірш вправи 28 стор. 77 і виконати пункт е)

уроку 42.

Підсумки уроку.

Урок 43

Тема: Shopping. Clothes

Мета: - вдосконалювати граматичні навички учнів при вивченні явища багатозначності (полісемії) в англійській мові;

- проконтролювати учнів в ММ і ДМ по проблемних завданнях;

- вдосконалювати навички аудіювання і ММ, розвивати логічне і критичне мислення;

- акцентувати увагу учнів на необхідності навичок непідготовленого ММ ;

- розвивати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови, аудитивну пам'ять, увагу.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку.

а) Повторення вивченої тематичної лексики у словосполученнях та реченнях.

b) Перевірка виконання домашнього завдання на тему “What will the fashion of the 21st century bring us?”

с) Вправа 28 стор. 77 підручника – вірш “Сlothes”; учні читають і переказують вірш, а потім виконують проблемні завдання з розвитку навичок ММ і ДМ:

What is this poem about?

Is the problem of clothes familiar to you and your family?

What do the parents think of modern fashion changes?

Do you always buy clothes in fashion? Give your arguments.

Do you know what your parents wore when they were your age?

What is the main idea of this poem?

Do you consider clothes to be a burning problem of your way of life?

What other problems could teenagers face?

How can you understand the following lines from the poem

"My mother keeps on telling me..."

"I'd give an awful lot to know

To look ahead and see."

Can you paraphrase these lines? What lines did you like? Why?

Can you suggest any other titles of this poem?

d)Виконання вправ 1,2 стор.77 підручника - "Багатозначність (полісемія) в англійській мові":

  1. He backed my plan to go fishing.

  2. There are two humps on the camel's back.

  3. They come back from school at 2 o’clock.

  4. She came into the house through the back door.

  5. Bobby, wash your face please.

  6. You can see four faces of Big Ben in the picture.

  7. John, face the group please, they can’t see your face.

  8. In this case you will face some problems.