Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4. Заключна частина уроку

Домашнє завдання:узагальнити вивчений тематичний матеріал

Підсумки уроку

Урок 48

Тема: Повторення вивченого лексико-граматичного матеріалу в першому семестрі

Мета: - перевірити рівень володіння навичками комунікативної компетенції учнів групи в межах вивченої тематики;

- вдосконалювати вміння будувати речення, повідомлення, викладати думки в логічній послідовності;

- виховувати відповідальне ставлення до навчання, пізнавальний інтерес до вивчення

іноземних мов;

- розвивати логічне та критичне мислення, елементи аналізу та самоаналізу.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична зарядка

She sells sea-shells on the shore

The shells that she sells are very good

Мовленнєва зарядка

3. Основна частина уроку

a)Проведення тренувального письмового brainstorming:

“What are you thinking about?”

“What do you expect of a new school day?”

“What troubles you right now?”

b) Проведення лексичної гри “what’s in my bag (pocket)?”

Children, I’ve got something nice in my bag. You know this thing very well. Some of you’ve got it here in the room. This thing belongs to clothes and decorations. What do you think is this? Please ask your questions in turns.

P1, P2, P3, P4:

  • I think that you have got some beautiful buttons there.

  • I guess that you mean a new tie hidden in your bag.

  • I believe that there could be a silver ring.

  • In my opinion it can be a necklace or a bracelet.

  • As for me you might have some earrings there.

  • To my mind you’ve got a leather belt there.

  • I wonder, is there a new pair of socks in the bag.

c)Вправи з ММ (з використанням методу відкритого мікрофону):

P1: Traveling was the most interesting topic in this term……..

P2: But to characterize any person is also very useful………..

P3: Clothes and fashion are the eternal problem of our life………

P4: And I learnt how to make different recipes in English………..

P5: I like speaking about traffic and customs regulations………..

P6: I was fond of discussing different family relations…………..

d) Повторення: вживання модальних дієслів у ММ учнів групи:

Jack, hurry up, you may be late for your classes!

You should take my advice by no means!

Bob can speak English fluently but I can’t.

John must prepare his report, I am sure of it!

4 Заключна частина уроку

Підсумки уроку

Урок 49

Тема: Hobbies.

Mета: ─ вдосконалювати навички читання та усного мовлення з опорою на лексико-

граматичні структури нової теми;

─ формувати навички читання та усного мовлення, виконуючи різнотипні

комунікативні завдання з теми «улюблені заняття»;

─ розвивати комунікативні здібності учнів, елементи логічного та критичного

мислення;

─ виховувати аудитивну пам'ять, спостережливість, мовну здогадку.

Хід уроку