Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

3 Основна частина уроку

а) Повторення вивченої лексики по темі «Подорож» у словосполученнях і реченнях.

b) Повторення утворення Past Simple Active; кожен учень складає по три речення: розповідне, питальне та заперечне.

Граматична гра:Who knows more irregular verbs?

Name their first and second forms.

с) Перевірка виконання домашнього завдання – вправа 24 стор.21, діалог «My Summer Holidays», драматизація діалогу з використанням лексичних опор таблиці.

d) Виконання вправи 26 стор.21 по темі “Summer Holidays» з вживанням граматичних структур в Past Simple Active;

Т : Children, you talked too much of your summer holidays. Now have similar conversations with at least five groupmates.

Compare your information with other groups and find out:

How many pupils: went to the same places

stayed in town

spent summer in the country

did the same things

used the same means of transportation

e) Узагальнення теми “My Summer Holidays» і вживання минулого часу за алгоритмом

Що? Де? Як? Як часто? З ким? Що сподобалося? А чому ні?

4. Заключна частина уроку

Домашнє завдання: прочитати текст вправи 27 стор.22 «Life in Space», опрацювати нові лексичні одиниці та виконати завдання до тексту.

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 12

Тема: Travelling

Мета: - вдосконалювати навички аудіювання, ММ і ДМзтеми“Космічна подорож”;

- формувати навички вживання ситуативної лексики у граматичних структурах Present, Past Simple Tense/modal verbs should/would;

- формувати навички теоретичного та практичного вирішення завдань проблемно – пошукового характеру;

- розвивати фантазію, уяву, спостережливість і естетичне сприйняття навколишнього середовища;

- сприяти розвитку самостійного аналітичного мислення, вміння працювати в групах.

Хід уроку

1 Організація класу. Привітання.

2 Підготовка до іншомовного мовлення. Фонетична і мовленнєва зарядка.

3 Основна частина уроку

а) Повторення вивченої лексики по темі «Подорож» у словосполученнях і реченнях.

b) Перевірка виконання домашнього завдання – вправа 27 стор.22, «Life in Space»; читання тексту з повним розумінням прочитаного, робота над лексикою:

  • orbiting space colonies in the distant future

  • more human beings look for life in space

  • sending radio messages signs of intelligent life

  • learn a lot from the photos powerful radio telescopes

c)Керована навчальна бесіда з групою по проблемним завданням:

Why do people want to know more about life in space?

Could there be other human beings in space?

Why do we want to find life on other planets?

In what way do the scientists look for life in space?

How can people travel or communicate with other humans?

What is the reason of sending radio messages into space?

Have you ever heard about aliens, flying saucers and UFO?

Would you like to meet representatives of space civilizations?

How would you speak to them? Could there be any other ways of getting into contact?

d)Виконання вправи 29 стор.22 – аудіюваннязапису 8 стор. 151-152 і відповіді на питання до тексту ( робота в парах і групах)

е) Виконання вправи 31 стор. 23 – творчі завдання по темі «UFO»;

On a piece of paper draw a picture of your own UFO.

Write its description on another piece of paper.

Display all the pictures on the blackboard. Read your description aloud.

Let your groupmates guess where your picture is.

Do the same with other pictures.